Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Nagyon idegesít...

Mit csináljak? Nagyon idegesít az a pár mondat. Kedden azt mondta a dokim, hogy egy héten belül előbújik a pocaklakóm!

Figyelt kérdés
De akkor se ilyedjek meg, ha a hét vége felé "más jellegű" fájásokat észlelnék!! Azóta péntek este van, és kicsit erősödő jósló fájásokon kívül semmi különös nem történik!! Szerintetek?? Idegesít, hogy most akkor mi van??!! Nektek mondott már ilyet a doki??
2008. nov. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Persze, tőlem is megkérdezte a doki a 38. héten hogy mikkor is várjuk?

Akkor azt mondta , óhh addigra meglesz.

És csak a 41. héten született meg a drágám.

Ne izgulj, indul Ő amikor akar!..:))


Könnyű szülést kívánok!

2008. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj! Nem az orvos mondja meg, hanem a gyerek dönt, mikor akar jönni. Az én orvosom azt mondta, hogy két hetem van a szülésig, én meg közöltem vele, hogy jobb lesz, ha megcsinálja az utolsó kötelező u.h-ot, mert csütörtökön szülök. (ez volt kedden) Csüt.-ön hajnalban elfolyt a magzatvíz, du. 1-re pedig meglett a lányom.

Ennek már 5 hónapja

Üdv, kitartás! Hamarosan találkoztok!

2008. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, a kicsi tudja, hogy mikor akar világra jönni. :)
2008. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!