Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a rosszullét a...

Normális a rosszullét a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok. Egész terhességem alatt 5x hánytam az első trimeszterben. Eddig szó szerint semmi bajom nem volt, se vizesedés, se gyomorégés, se rosszullét. Méhszáj 3000.

Kb. Egy hete 2x volt légszomjam, amikor nagyon rosszul lettem, de hamar elmúlt. Most meg egész nap időszakosan hányingerem volt, néha vert a víz, égett a gyomrom meg rossz volt a közérzetem. Azon gondolkodtam lehet a melegtől vagy a nem alvástól. Vagy a lehűléstől. Kicsit éreztem a torkomat is nem fájt csak fura volt. Remélem nem kaptam el semmit így a végére, mindig odafigyelek mit eszem, megmosok, átsütök, főzök mindent. Antibakteriális szappannal mosok kezet naponta többször. Szerintetek mitől lehet? Van valami ami a 3. Trimeszterben bajt okozhat? Vagy ez normális ilyenkor? Köszönöm ha válaszolsz! :)



2019. aug. 14. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első két trimeszterbe nekem semmi bajom nem volt.Az utolsó hetekben viszont émelyegtem elég sokszor.Nekem akkor az orvos azt mondta a baba nyomja a belső szerveket,gyomrot is és ezért.Próbálj meg Rennit bevenni ,savlekötő nekem mindig fájós volt a torkom mikor sok volt a savam.Nyilván érdemes amúgy megkérdezned az orvosod, ő ismeri igazán a terhességedet, de szerintem nálad is ,,csak" ez lesz.:)Boldog babavárást.
2019. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes terhes vagyok. Egy hete úgy eszem a savlekötőt mintha cukorka lenne és a hányingerem is vissza jött. A végén minden nyavaja elővehet megint
2019. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén 34 hetes kismama vagyok. Nekem minden trimeszterbe volt valami bajom. Az elején rosszullétek aztán a 2. trimeszterbe kezdtem el hányni és savasodni és vizesedni már akkor. Így a 3.-ra azt hittem nem lesz semmi bajom de aztán kiderült hogy nagyon nem bírom ezt a nagy meleget egyszerűen teljesen elgyengülök a vérnyomásom is 100 alatt van rendszerint.
2019. aug. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!