Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. héten ha megszeretnénk...

16. héten ha megszeretnénk tudni a nemét, érdemed elmenni babamozira?

Figyelt kérdés

12 hetes genetikai vizsgálaton sajnos nem lehetett semmi konkrètat megállapítani a neméről, mert nagyon befelé fordult àllandóan. 30 perces 4D-s vizsgàlatok voltunk pedig, reménykedve hátha, persze tudtuk hogy még korai lehet.

Egy pàran tanácsolták 16. hétben a Babamozit.

Tudom 18. héten is van genetikai, de azt már sztksan szeretném, hisz azért nem kis összeg.

A babamozit meg láttam elfogadható áron is. :)

Csoda bent helyet néztem ki Zuglóban.



2019. aug. 15. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám a 18-dik heti uh-t. De ez én vagyok
2019. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mutatja magát megint akkor felesleges. Én megvárnám a 18. hetet. Nekem ott már sztkba is megmondták mi lesz. Babamozira pedig 24. hét körül mennék. Akkor már jobban látni az arcvonásait.
2019. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

En megvarnam a 18. hetit

Sztks rendelesen is latni fogjak a nemet. Nem jo ez a sok ultrahang.

2019. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 khniki ***** válasza:
Nem érdemes ilyen korán babamozira menni, mert még nem igazán baba kinézetű ilyenkor. Nincs rajta hájacska, nem grimaszol. 24-27. hét között a legnagyobb élmény. Nekünk is csak a 20. heti ultrahangon derült ki a neme.
2019. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi voktunk csak emiatt 16. héten babamoziba. Egyből megmondták, hogy fiú.
2019. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még korainak tartom. Mi 26. hetesen voltunk, minden nagyon jól látszott. Az orvos is a 25. héttől ajánlotta. Várjatok meg szerintem a 18. hetet, aztán lehet majd menni 4d-re. Emlékszem, egyik ismerősöm lánya is volt a 12. hét körül, aztán panaszkodott, hogy alig láttak vmit.
2019. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én magánban csináltattam a 18.heti genetikait, 17 ezer volt, jó alaposan megmérték, nekem így jobban megérte, mint kétszer UHzni. Mondjuk mi akkor már tudtuk, h fiú, mert ugyanott a 13.heti UHn már megmondták.
2019. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, az sztk-ban is megmondják a nemét, pár hét múlva jobban fog kinézni babamozin.
2019. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi megvártuk a 18 hetest, hogy hátha megmutatja magát, de mindenhogy fordult csak épp úgy nem, hogy lássuk. Akkor kértem időpontot babamozira. Ott egyből mutatta.
2019. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En magan dokihoz jarok,aki a lombikot csinalta.

Most vagyok 16 hetes es 2 napja mentem hozza UH-ra,tokeletesen latszodott mindket gyerek neme.

Tobbszor atkapcsolt 4Dre,de sima 2D is latszott minden egyertelmuen

2019. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!