Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. héten ha megszeretnénk...

16. héten ha megszeretnénk tudni a nemét, érdemed elmenni babamozira?

Figyelt kérdés

12 hetes genetikai vizsgálaton sajnos nem lehetett semmi konkrètat megállapítani a neméről, mert nagyon befelé fordult àllandóan. 30 perces 4D-s vizsgàlatok voltunk pedig, reménykedve hátha, persze tudtuk hogy még korai lehet.

Egy pàran tanácsolták 16. hétben a Babamozit.

Tudom 18. héten is van genetikai, de azt már sztksan szeretném, hisz azért nem kis összeg.

A babamozit meg láttam elfogadható áron is. :)

Csoda bent helyet néztem ki Zuglóban.



2019. aug. 15. 09:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem megmondták a 12 hetesen sztk rendelésen, 18 hetesen már én magam is láttam teljes bizonyossággal, szintén sztk rendelésen 🤷🏻‍♀️ Hogy épp aktuálisan merre fordul, nem a gépen, a rendelőn, vagy a dokin múlik. Mi van, ha fizetsz, és ismét rosszul fordul, ráadásul nem is annyira baba szerű még, mint pár héttel később.

Én is kíváncsi vagyok a fia rá, nem azt mondom, hogy nem, egész nap el tudnám biztos nézegetni, de itt vagyok mégis 36 hetesen úgy, hogy csak 3x láttam uh-n. Elképeszt egyesek mennyi fölös pénzt el tudnak szórni ilyenkor... De nem az én dolgom, ha telne rá, talán magam is megtenném... Ki tudja. S az is lehet mást mondanék, ha nekem nem mondták volna meg már az elején.. Biztosan megölt volna a kíváncsiság.

2019. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

Vannak akik megerősítettek hogy menjek valakik elgondolkodtattak hogy ne.


A családunkkal megbeszéljük, hisz ez az ő kérésük is volt. Itt legalább beengedik őket, ami nagy élmény számukra.

Meg hát igen a kíváncsiság nagy úr. :)

2019. aug. 16. 07:48
 13/13 anonim ***** válasza:

16 heten mar meg tudjak mondani a nemet, ha ezert mennetek akkor igen, erdemes. Ha nem mutataja meg magat akkor felajanlanak egy masik idopontot es azert mar nem kell fizetni, legalabbis a legtobb helyen igy van...

Viszont ha cask egyszer akartok babamozizni akkor erdemesebb kivarni a 24, hetet amikor mar jobban latszik hogy milyen az arcocskaja stb...ha ki tudjatok varni…:)

2019. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!