Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki így? Esetleg...

Volt valaki így? Esetleg hasonló helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19+5 hkm vagyok. 2 kötelező uh.-n voltam már, de a picurkám nem hajlandó megmutatni magát. Múlt heti uh.-n a lába közé húzta a köldökzsinort, így csak annyit mondott a szonográfus, hogy lány gyanús, de nem jelenti ki biztosra. Ezt mennyire lehet komolyan venni? Nem szeretném beleélni magam, mert én mindig kislányt akartam, és az első kettő fiú lett. Tudom, és én is úgy gondolom, hogy csak egészséges legyen, de azért örülnék.

Legközelebb 32 hetesen kell mennem uh.-ra, de az még messze van és vásárolni se tudok a picinek.



2019. máj. 4. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Egyél cukrosat vagy csokit, igyál cukros kólát a következő ultrahang vizsgálat előtt 1 órával ;) ezt mások írták itt már. És akkor mocorogni fog, és talán meglátjátok! :)
2019. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az elsovel 32uh mutatta meg magat annyira hogy a doki csak tippelni tudott de az be is jott. Most a masodikkal is ez a helyzet igaz 21hetesen mar tippelt de nem mondta biztosra majd a 32hetin ra kerdezek megint.
2019. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy mozgott nagyon, de minta szégyellős lenne.
2019. máj. 4. 14:44
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Nálam is 25.héten azt mondta a doki hogy szégyenlős tehát lányra tippel de ne vegyem készpénznek. 33.héten mutatta meg magát, hogy tényleg lány :)
2019. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag belefér, menjetek el magánvizsgalatra 4D-re, babamoziba. Ott ha megmondod, hogy a nemét szeretnéd tudni, igyekeznek majd addig próbálkozni, míg meg nem mutatja magát. :) persze lehet, hogy az első pillanatban látszik is, ha úgy fordul.

Nem olcsó mulatság, de ha nem akarsz tovább várni, ezt ajánlom.

2019. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En nem elnem bele magam a helyedben. Miert nem kersz vertesztet? A 10. hettol 95%-os pontossaggal megmondja a nemet.
2019. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, a 4D-re én is gondoltam, csak ha vétlen ott is szégyellősködik, akkor csak "pénzkidobás".
2019. máj. 4. 15:18
 8/13 A kérdező kommentje:
A vérteszt úgy tudom valami 75000 Ft. Az nekem kicsit sok lenne.
2019. máj. 4. 15:19
 9/13 khniki ***** válasza:
A miénk is behúzta a köldökzsinórt a két lába közé, aztán a 20. héten tudták csak megmondani, hogy fiú. Szóval a szégyenlősség nem egyenlő azzal, hogy lány a baba.
2019. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifejezetten a neme miatt mesz 4Dre es ezt jelzed ,de nem mutattja magat, akkor a legtobb helyen visszahivnak masnap egy 10percre, hatha akkor majd sikerul, beszeld le veluk :)
2019. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!