Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy nem érzek...

Az normális hogy nem érzek különösebben semmit?

Figyelt kérdés
8+5 hetes vagyok most. Ha valaki nem mondja hogy terhes vagyok akkor el se hiszem.A 6.héten eléggé feszült a hasam, de már napok óta gyakorlatilag semmi. Szerdán megyek csak ultrahangra, de már rémeket látok... Nagyon félek hogy baj van!
2019. aug. 17. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Igen normális. Az első babámmal semmit nem éreztem semmi terhes tünet nem volt azon kívül, hogy híztam.
2019. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 egészséges gyereket hordtam ki nulla tünettel, amíg nem mozogtak, semmit nem éreztem. Nyugi, minden rendben.
2019. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó, míg nem érzel semmit!!!
2019. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. Néha el tudom engedni és nem foglalkozom azzal, hogy tünetet keressek magamon... De néha bepánikolok! Nagyon várom már szerdától, de gondolom minden ulthangos vizsgálatot ilyen türelmetlenül fogom várni! 😊
2019. aug. 17. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

13 hetesen ugyanez


Néha kózsza hányinger volt, de olyan amit bármire ráfogsz...

2019. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!