Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. Dik napja hogy szur a...

3. Dik napja hogy szur a derekam neha alig birok felegyenesedni. Tegnap este meg a szulesemrol almodtam 2szer is es mind a 2 alom szinte ugyanaz volt. Ez is lehet egy jelzes a babojatol? 3 gyerekes anya 37 hkm

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy jelzés lenne.légy türelmesebb,már nem sok van hátra😉
2019. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Remélem, a helyesírás szót direkt írtad j-vel és hogy nem vagy magyar szakos tanár. Amúgy a kérdésedre válaszolva, az álmoknak nem hiszem, hogy van köze a szüléshez (bár ki tudja, én is megálmodtam a terhességemet). De e
2019. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, véletlenül elküldte a választ, amit nem fejeztem be. Szóval 37. hétben simán beindulhat a szülés. De ezt gondolom, 3 gyerekes anyának nem kell mondani.
2019. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Babója? 😂😂 Végülis a vízben lebeg jelenleg.

A kérdésre válaszolva: általában azt álmodjuk, ami napközben foglalkoztatott minket, álomban próbálja meg feldolgozni és helyretenni az agy az eseményeket. Szerencsére sok álom nem válik valóra, különben velem már rengeteg rossz dolog történt volna, amiktől félek és ezért álmodok néha velük. A derekam nekem is fáj pedig csak 25 hetes terhes vagyok. Sajnos senki sem fogja tudni neked megmondani mikor indul be a szülés, ahogy azt sem tudjuk itt senkinek megjósolni, hogy a feltöltött hómező terhes tesztből, lesz-e még pozitív pár nap múlva. Sok viszont már nem lehet hátra, hiszen örökre nem hagyják bent a bójádat. Addig is sok erőt

2019. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ehhh, ha te magyar szakos tanár vagy, akkor qrva nagy bajban vannak a gyerekek, akiket te tanítasz bármire is!!!

Elvileg van már 3 gyereked és 37 hetes vagy a 4-kel? Akkor már tudnod kéne, hogy 37 hetesen bármire számíthatsz, szülésre is és még hetekig hordhatod is. Ha megszülsz sem az álmod miatt szülsz meg...

2019. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!