Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinalt teszthez Nyíregyházá...

Kombinalt teszthez Nyíregyházán kell beutaló és időpont?

Figyelt kérdés
A magánorvosom csak annyit mondott, hogy a 11.-12. héten, keddi napon menjek reggel 7re a kórházba. Akkor veszik le vért és csinálnak majd genetikai uh-t. Azt mondta, hogy nem kell beutaló. A védőnő szerint kell, és kérjek az orvosomtól.. csináltatott valaki mostanába kombinált tesztet? Mi a menete?
2019. aug. 20. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kombinált tesztet én úgy tudom hogy csak magánorvosok csinálják és 35.000 - 40.000 forintba kerül.A kórházban csak 12. heti genetikai ultrahangot csinálnak, az államilag támogatott.De javítsatok ki ha tévedek.
2019. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezhetem ki a dokid?Én is nyíregyházi vagyok.Nekem az első gyereknél úgy volt, hogy kaptam egy telefonszámot kértem időpontot (Dr. Medve László) majd az időpontra a magánrendelőjébe mentünk, ott az asszisztens a vért is levette és megvolt a genetikai uh is.
2019. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ivancsó Béla az orvosom. Kombinált tesztre dr. Orosz Lászlóhoz küldött. Azért kell kedden mennem mert Orosz doktor csak keddenként van a kórházba. Hívtam Oroszt is, hogy tőle kérjek időpontot, de ő is csak annyit mondott hogy kedden reggel 7re ott legyek vérvételen majd utána hívjam. De valamit csak be kéne mutatnom, egy beutalót vagy vmit, nem?
2019. aug. 20. 19:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Értem, így már világos.Barátnőm is Orosz dokinál volt genetikai vizsgálaton.Azt mondta, hogy hétfőn, szerdán vagy pénteken du. 4 után kell hívni és akkor be lehet jelentkezni.És valóban a vérvétel a kórházban volt a barátnőmnek is de a genetikei uh már a magánrendelőben.Szerintem mindenképpen hívd Orosz doktornak a rendelőjét, tudjanak ők is róla.Boldog és egészséges babavárást kívánok!😊
2019. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Menjél Medve dokihoz. Elmesz a rendelésere, ugyanúgy kifizeted a pénzt de egy füst alatt megcsinálja az ultrahangot és a vérvételt is és nem kell a kórházba menned.
2019. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a vérvételhez kellett beutaló vagy várandós kiskönyv bemutatása vagy valami?
2019. aug. 20. 19:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és hozzá nem kell beutaló csak időpont. Nincs tömeg, nem kell várni... sokkal jobb.
2019. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, most látom,hogy már beszéltél Orosz doktorral, akkor menj nyugodtan minden nélkül ha ő is azt mondta, majd hivatkozz rá. 😊
2019. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Medvéhez beutaló nem. Kiskönyvet vidd de sztem nem kertek el. Megkaptam a papírt az ultrahanról majd vervétel előtt kitöltöttem egy papírt , adatok ilyesmi de gondolom ez mindenkinek kell.
2019. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen,egyszerübb Medve dokinál a menete ennek a dolognak, de azt is tudni kell, hogy Nyíregyházán a legjobb gépe Orosznak van.
2019. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!