Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell időpont és/vagy beutaló...

Kell időpont és/vagy beutaló Dr. Altorjay Balázs szülész-nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék. Annyi jót hallottam róla, hogy mindenképpen őt akarom felkeresni.
2008. nov. 26. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hozzá járok, nála fogok szülni :) Csak jót tudok róla mondani, 6 hó sikertelenség után mentem hozzá, és már 14 hetes vagyok! Kecskeméten van magánrendelése kedden 13-15 óráig, pénteken 17-19 óráig. Nem kell beutaló és szerintem időpont sem, úgyis rád kerül a sor. Én már többször mentem időpontra és akkor is kellett várni, úgyhogy majdnem mindegy. De ha biztosra akarsz menni, lehet időpontot kérni, ha gondolod adok elérhetőségeket.
2008. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz és a megerősítést, hogy bízhatok benne.

Jó egészséget nektek!

2008. nov. 26. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen. Nem írtam, és nem tudom, tudod-e, hogy ő a Kiskunfélegyházi kórházban "dolgozik", tehát az ő kismamái ott szülnek. Voltam abban a kórházban a szülészeten 1 éjszakát kellett eltöltenem és nagyon pozitív tapasztalataim voltak.

Köszönöm a jókívánságot és sok sikert Nektek! Régóta próbálkoztok?

2008. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi az infót. Az nekem pont jó, mert közelebb van, mint Kecskemét. Fel keresem ott. Még csak tervben van a Bébi. Előkészületek miatt akarok menni (szűrés, vizsgálat, ilyesmi). Ha minden rendben van, akkor teljes erőbedobással :)

Mennyi próbálkozás kell mire összejön (leghamarabb)?

2008. nov. 26. 16:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Arra nincs konkrét válasz, hogy mennyi idő alatt jön össze. Teljesen egészséges pároknál is van ahol 1-2 hónap, van ahol akár több év is kell. Mérd a hődet legalább 3 hónapig, abból meg lehet állapítani a peteérés időpontját, illetve figyeld a hüvelyváladékot is. Én használtam ovulációs tesztcsíkot, nagyon hasznos volt, a PG53 nevű törpemikroszkóp nálam nem jött be.

Ha bármi kérdésed van, segítek ha tudok.

Sok sikert nektek!

2008. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hú, de bonyolultan hangzik ez. Én kis tudatlan azt hittem elég ha csak. . . na érted :)

Majd meglátjuk, hogy sikerül. Egyenlőre élvezzük a gyakorlati részét. :)

2008. nov. 27. 12:26
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Szeretném elkérni az elérhetőségeit, mert a Kiskunfélegyházi kórházban nem találtam.

Elküldöd nekem priviben?

Köszi...

2009. jan. 6. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Most látom, hogy kéred az elérhetőségét, de nem tudok neked privit küldeni. Nem tudom, hogy ide leírhatom-e a tel.számát, jobb lenne inkább kevésbé nyilvános helyen. Adj elérhetőséget, és nagyon szívesen megadom.
2009. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elküldheted az doraanita88@freemail.hu e-mail címre.

Egyébként pozitív teszt miatt keresem fel őt :D

Köszönöm előre is.

ÜDV, MINDEN JÓT!

2009. jan. 8. 10:47
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam nála.

Nagyon örülök, hogy hozzá járhatok, nagyon pozitív élményekkel jöttem el tőle.

Egyébként jó helyen helyezkedik el a "baba" és minden rendben van. 4 hét múlva kontroll :)

KÖSZÖNÖM MÉGEGYSZER!!

2009. jan. 12. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!