Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő hét pentekre nem varom,...

Jövő hét pentekre nem varom, de olyan fura terhes tuneteim vannak, hogy ma teszteltem es pozitiv?

Figyelt kérdés

Annyira furs erzesem volt ma mint amikor az első babámat vartam. Tudom meg korai es negativ tesztre is szamitottam szoval elegge meglepett. Raadasul nem halvany a csik, hanem durvan erős. Viszont a teszt az mar regebbi, arra gondoltam, hogy mar nem jo,mivel lehetetlennek erzem,hogy ennyivel elotte kimutassa.

Párom hoz haza tesztet,majd reggel is tesztelek,de lehet inkabb kivarom a jövő hetet,mar ha kibirom.

Massal volt ilyen?


2019. aug. 20. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jövő péntekre nem várod, és erős a 2. csík? Utolsó menstruációd milyen volt? Akkor nem teszteltél? Szerintem nem ebben a ciklusban fogant a baba.


29N

2019. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ket nappal rovidebb volt mint szokott,de nem tulajdonitottam neki nagy szerepet,volt mar ilyen maskor is. De en is arra gondoltam,hogy ha tenyleg baba van akkor nem most fogant.
2019. aug. 20. 19:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rossz volt mar a teszt. Lehet, hogy elozo ciklusban fogant. En is lejart tesztel tudtam meg hogy terhes vagyok a kistesoval. Masnap vettem tesztet, lemaszott arrol is a csik, mint a lejartrol. Barmi lehet
2019. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
2019. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha volt menstruációd és ilyen a teszted, azonnal orvos.


Volt nemrég egy nő, jóval idő előtt pozitívat tesztelt és kiderült, hogy méhen kívül van. Azonnal meg kellett műteni.


Menj orvoshoz kérlek!

2019. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2019. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Teszteltem reggel és rögtön mutatta mar a 2 csikot, nem is kellett semmit varni.Ketfelet csinaltam, X-epilt és Clearbluet is. Most azért elegge aggodom,elolvastam amit az egyik kommentelő belinkelt. A dokimat is hivtam mar, ma estefelé megyek hozza.
2019. aug. 21. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én linkeltem. Nem megijeszteni akartalak, ő szegény szörnyen járt, de nálad simán előfordulhat, hogy méhen belül van és semmi baj,de jobb félni, mint megijedni.


Szurkolok neked este, majd mesélj, hogy mi volt.

2019. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,hogy nem írtam akkor.

Hát van baba az derült ki,már a 8.hetet töltöm holnap.Még most sem tudtuk felfogni igazán,a dokim is nézett nagyot.A pici teljesen egészséges,szépen fejlődik.Remélem így is marad:)

2019. aug. 27. 02:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök, gratulálok jó egészséget :)
2019. aug. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!