Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovitrelle után pozitív teszt?...

Ovitrelle után pozitív teszt? Kiürülhetett már?

Figyelt kérdés
15 napja kellett szúrnom egy egész Ovitrelle-t tüszőrepesztésre. Utána fagyasztott beültetés volt, ami után 2 nappal (az előző Ovitrelle után 9 nappal) megint kellett egy felet szúrnom. Utóbbi után 6 nap telt el. Ma van a nemvárt, és kíváncsiságból teszteltem egyet Gólyahír tesztettel, és egyértelműen pozitív lett. Mit gondoltok, ez még lehet az Ovitrelltől? Beültetés utáni 8. napon vagyok.
2019. aug. 23. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom hogy az orvosok ilyenkor meg szokták kérni a leendő anyákat, hogy ne teszteljenek, hanem várják meg a vérvétel napját. :) És sajnos még lehet annak is a hatása, de lehet baba miatt is. Ezért kár tesztelni. Mikor kell menned vérvételre?
2019. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 nap múlva.
2019. aug. 23. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia !nem olyan rég tettem fel én is ilyen kérdést!

Nekem kb 7 nappal utána ürült ki, a 11. napon már a babát mutatta ami azóta csak erősödött, most már 9 hétnél tartunk

2019. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!