Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam ma vizsgalaton de ezt...

Voltam ma vizsgalaton de ezt nem ertem. Plac. Hátsó fal. G:2-3. Ezt a g:2-3 at nem ertem valaki?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a lepény érettségére vonatkozik
2019. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán kíváncsiságból, miért nem az orvostól kérdezel, ha valamit nem tudsz? Csak mert a siettem nem nyomos érv.

Amugy a mehlepeny erettsege/meszesedése.

2019. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
2-es. Nem én vagyok a kérdező de én pl sztk-ba járok. Múltkor én is úgy jártam, hogy elmagyaráztak szépen mindent-amit ők fontosnak talaltak. A beszélgetés végén nyomtattak a leletet. Pecset aláírás, mindem rendben anyuka, helló. Következő időpont több mint egy hónapra rá. Ott nincs idő kielemezni a leletet. Már jön is a következő kismama. Persze én is elraktároztam, hogy legközelebb megkérdem, de mégis... Ott és akkor nem várják meg hogy a leletet tanulmányozd és kerdezz-felelek fel óra sincs. Ha gond van és amiről érdemes beszélni, azt elmondják. Ami normális arról nem ejtenek szot. Így is időpont ellenére 3 órát vár az átlag kismama annyira rossz és alulfinanszírozott az eü. Ennek ellenére otthon meg lehetnek kérdéseid amik felmerülnek benned.
2019. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En vagyok a kerdező. Sztkba járok szintén. Tegnap 2 orvos is "megnézet" nem volt tiszta nekem hogy most akkor mikorra is vagyok kiirva az egyik azt válaszolta hogy nem mindegy hogy most 37 vagy 39 hetet toltottem a baba kipotyan amikor akar.. Jo ezt még leis nyeltem ultrahangra mentem a masik dokihoz tole is megkérdeztem erre o nekem nem is ide kene jarjak es h mert ide jottem beszeljek avval a dokival aki eddig kezelt. Kozbe magyarazom neki hogy ide kaptam idopontot ctgre meg ultrahangra mert aki ezeket csinalja szabin van es ide kuldtek.. Kozbe azert is szarakodot hogy mért nem mentem ultrahangra 9:30ra en erre azert mert ctg idopontom is 9:30 volt es senki nem kozolte velem hogy epp hol kezdjek. De mar annyira kivoltam h bogtem es inkabb eljottem..ja teszem hozzá nem néztek meg oda lent hogy nincs e nyitva a mehszaj vagy valami Szoval ezért kérdezek inkább itt
2019. aug. 24. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem már megvigasztalódtál. Rossz lehetett, hogy undokok voltak veled.

Viszont a méhszáj miatt ne izgulj, ilyenkor már nem baj, ha nyílik, 36. héttől már érett újszülöttre számíthatsz.

A lepény érettsége is a terhességi korodnak megfelelő.

Nézd meg itt: [link]

2019. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!