Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó hetemben vagyok és...

Az utolsó hetemben vagyok és valami furcsát érzek vizelés közben. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Olyan mint egy kis pukkanás vagy mintha valami elmozdulni. Csak vizelés közben érzem ma délután óta. Magzatvíz nincs. Menjek be a kórházba? Vagy ez normális? Talán a nyákdugó?
2019. aug. 23. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az a furcsa? Pukkanás sokaknál akkor van, mikor megreped a burok és elfolyik, vagy nagyobb mennyiségű magzatvíz távozik.

Nálam mondjuk nem volt pukkanás, csak felálláskor elöntött...

2019. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez ma délutántól minden alkalommal van és csak pisilés közben. Mintha attól ahogy nyomom kicsit a pisit valami ott elmozdulni vagy nem tudom.
2019. aug. 23. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En is az utolso napjaimat rugom, es en is erzek ilyesmit pisiles kozben! Nem tudom mi lehet ez, en sem tudok meg tippelni sem, de en ugy erzem jobban ezt, ha nagyon nyomom a pisit, vmiert mar az sem megy ugy siman, bar ez mar lehet a baba sulyatol hogy annyira lent van talan..
2019. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj legalább nem vagyok egyedül. Igen amúgy inkább a vége felé amikor már kicsit jobban nyomom. Dr most találtam egy pózt amiben nem csinálja. Pici terpesz, has alányúl és jól kihúzom magam. Hátha neked is beválik.
2019. aug. 23. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na kovinel kiprobalom, hatha, de ha emelesre javul sztem tuti a babaink sulya szorakozik mar velunk😄 amugy neked nem faj a hasad pisiles kozben? Mert nekem 2 napja gorcsol pisiles kozben az egesz hasam, es nem tudom normalis e, mondjuk ma nekem egesz nap vannak josloim is hajnal ota..
2019. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beékelődhetett a baba, nyomja a hólyagot, és ahogy nyomsz, megmozdul. Nem pukkanás az... De igen, fura. Ne aggódj, nincs semmi vész.
2019. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor megnyugodtam. Bár azt hittem, hogy ha beékelődik akkor a hasam is lemegy. Hát a hasam akkor fáj ha jóslóim is vannak. Tegnap inkább délelőtt voltak. Előtte 2 napig egész nap meg fájt a derekam. Tegnap még olyat vettem észre hogy néha séta közben benyilalt a hüvelyem. De gondolom ez is a baba miatt van. Nyom valami ideget
2019. aug. 24. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!