Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájás, gyakori vizelés...

Fejfájás, gyakori vizelés mint "tünet"?

Figyelt kérdés
Tegnap jutott eszembe, hogy késik a menstruációm ma már harmadik napja. Tegnap fájt a fejem és álmos voltam de betudtam ennek az esős időnek a nagy meleg után. Most ismét megfájdult a fejem, pedig ma semmilyen fronthatás nincs. Meg észrevettem hogy többször megyek wc-re is mint amúgy. Már tesztelnék de sajnos nincs rá most lehetőségem. Nem vagyok otthon pár napig és itt nem szeretnék tesztet venni. Csak a gyógyszertárban lehet és itt rögtön kibeszélik az embert, nem szeretnék pletykákat. Azt olvastam hogy a gyakori vizelés nemcsak a terhesség későbbi szakaszában jöhet elő hanem az elején a hormonok változása és a vérbőség miatt de nem tudom mennyire igaz ez. Máskor meg szokott jönni rendesen, az utolsó is megjött és el is múlt. Lehetnek ezek tünetek? És ilyen korán?
2017. júl. 26. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a gyakori pisilés miatt teszteltem és pozitív lett. :) Azóta sem volt más kellemetlen tünetem, már 22 hetes vagyok.
2017. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 2nappal volt gyakori vizelési inger,de csak az nap.Masnap pozitivat teszteltem.Az után 3napig egyfolytában fájt a fejem,de nem annyira,csak tompán éreztem.
2017. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hű, de jó. Köszi a válaszokat, most adtatok még egy kis reményt! :)
2017. júl. 26. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
2es vagyok.Drukkolok,hogy pozitív legyen :)
2017. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!