Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 0-as UH mindig hüvelyi?...

A 0-as UH mindig hüvelyi? Akkor is ha már 8 hetes vagyok, és akkor is ha csak szonográfushoz megyek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz csak szept. 16.-an fogok menni. Holnap csak a szonográfushoz kértem időpontot. Ilyenkor van más vizsgálat is, ő is megvizsgál? Párom akkor is bejöhet ha hüvelyi UH van? És ezt mindenképp muszáj? Értékelném ha nem kéne felnyulkalnia... Van valakinek tapasztalata?
2019. aug. 27. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
6+2 naposan volt az első uh anno. Sima hasi. Soha nem vizsgáltak hüvelyivel.
2019. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem néztek sosem hüvelyivel.
2019. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. hétig hüvelyi volt (3. babamat várom), utána méhszáj ellenőrzés miatt hasi is de akinek nem így nézték hogy derült ki ha pl gombás folyása van?
2019. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első babával 12. hétig csak hüvelyi uh volt, a férjem is bent volt.

A második babával nem volt hüvelyi, csak hasi uh-om, 5+6 hetesen mentem először.

2019. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
5 hetesen voltam először, hüvelyi UH volt, 12 hétig úgy tudom azt csinálnak. Nekem bejohetett a párom is
2019. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első három ultrahang hüvelyi volt és simán bejöhetett a férjem, a fejem mellett állt, nem látott "semmit" ami durva lenne. De azóta is minden egyes vizsgálatkor van kenet vétel, szóval minden vizsgálat alatt "felnyulkal" a doki de szerintem ez teljesen normális, finoman csinálja nem durván. Gondolom a szülés sem lesz kellemesebb, ideje hozzászokni, hogy az orvos megvizsgál ott lent is. Nekem inkább ez, mint hogy ne vegyenek észre valamit. Amúgy voltam szonográfusnál 13 hetesen, akkor csak hasi UH volt.
2019. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem csinál nálam a doki hüvelyi uh-t
2019. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 hét előtt hüvelyi volt. De mondta is a doki h9gy nem a legjobb az a gép (sztk). Amúgy ha nem szeretnéd visszautasíthatod a hüvelyit. Akkor azonban érdemes olyan dokihoz menned, akinek tudod hogy jó gépék vannak. És nálunk sztk-ba pl egyáltalán nem jöhet be az apa.
2019. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12. hétig 4szer vizsgáltak hüvelyi uhval. (Magán doki, 2 különbözőbis) Sajna volt vérzésem, muszáj volt többször vizsgálni.

12. hèttől csak hasi uh van.

Azóta Sztkban is voltam, csak hasi van ott is már.

2019. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, mindenkinek köszönöm a választ! Ment a zöld kéz :)

Ma megvolt az uh, és a szonografus meg az elején kijelentette h nem szeretne matatni, szeretne elkerülni a felesleges turkalast, mert nem tesz jót.

Aztán mikor ramtette a készüléket nevetett is mert rögtön láttuk a picit, és mondta h látja, magának uh barát a szovetallomanya így nincs is szükség hüvelyi UH-ra.

Mindent rendben talált! 😍 Imádjuk a pindurt már most. Gyönyörű szivhangja volt.

2019. aug. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!