Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért titkolja hogy terhes?...

Miért titkolja hogy terhes? Nem lenne semmi ha kiderulne.

Figyelt kérdés

Munkatarsam találkoztam már vele nőgyógyásznal sokszor már akkor fura volt hogy nem mondja meg miért volt ott és ideges volt.

Most egy közös ismerősünk elszolta magát 5 hónapos terhes és titkolja


2019. aug. 27. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Valószínű, mert úgy érzi nem tartozik rád?

Gondolom, akinek úgy érezte fontos elmondta. Nem vagyunk egyformák.

2019. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Én 8 hónapig titkoltam, és? Senkinek semmi köze hozzá, én voltam terhes a férjem és a saját gyerekemmel. Pont az ilyen pletykálkodókat szerettem volna megkerülni, ne is pazarolják az energiájukat arra, hogy rajtunk csámcsognak és szerencsére a pocakméretem is támogatott az elképzelésünkben ugyanis semmi sem látszott.
2019. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Hat, en is 5 honapos vagyok, de egy ekkora pocakot nehezen lehetne titkolni 😅😅
2019. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Pont az ad okot a csámcsogásra, ha valaki titkolózik, de mindegy.


Gondolom nem akarja elmondani valamiért, de hogy miért nem, arról lövésem sincs.

2019. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki dörgöli mindenki orra alá hogy várandós, meg pakolja a közösségi oldalra a gyerekkel kapcsolatos fotókat. Miért lenne eleve ez gyanús, ha hallgat róla?!
2019. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Jó an vagytok? Én sem mondogattam barátokon, közeli munkatársakon kívül másoknak, mert most menjek oda egy multinál mindenkihez? Semmi közük hozzá, és ezt nem úgy értem hogy titkolom, hanem hogy nem gondolom, hogy érdekli őket. Közösségi oldal dettó. Őszintén engem sem érdekel más privát élete ennyire szóval nekem elég ha pletyka szinten megtudom, hogy xy kolléganő terhes,jobban nem érint a dolog és elég fura lenne ha odajönne bejelenteni, ha amúgy csak futó kapcsolat
2019. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a legtöbb nő nem avatja be a munkatársakat , hogy miért volt nőgyőgyásznál (terhességtől függetlenül).
2019. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pl én csak a főnökömnek mondtam el melóban. A főnököm jelentette be a szűk csapatnak mikor 12 hetes lettem. Én senki másnak nem mondtam. Aki tudja a cégnél, az vagy az én közvetlen kollégáimtól vagy a baratnom férjétől aki szinten nálunk dolgozik. De szerintem a pasik nem nagyon pletykalnak ilyenekről. És volt egy kolléganő aki rákérdezett. Azért így az 5. hónap vége felé már kezd látszani
2019. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudod én elèg sok kollégával dolgozok együtt. Vannak közvetlen kollégák akikkel egy cégen belül dolgozunk és vannak más cégnél dolgozók.

Én úgy voltam hogy annak a pár embernek elmondtam akikkel nap mint nap együtt dolgozok már 1,5 hónapos terhesen, hisz vendéglátásban értsék miért akarom kímélni magamat. Viszont mondtam is nekik hogy ne hangoztassák olyanoknak akiknek nincsen semmi köze.


Erre pár napra rá találkoztam a többi személlyel és persze mindenki tudta màr, jöttek gratulálni nekem. Én olyan dühös lettem, hogy nem fogadtam szívesen a gratulációkat, sőt elmondtam nekik hogy én nem mondtam nekik el, még is mit képzelnek, főleg jó hangosan hogy mindenki hallja úgy mondták nekem, hogy "Hát tudjuk hogy terhes vagy".


Nem volt kellemes érzés. 3 hónapot minimum meg szerettem volna várni. De mindegy, a mázli hogy nem történt semmi. Még rosszabb lett volna ha mindenkinek el kellett volna mondani, hogy ja igen terhes voltam, de sajna elment. Még nehezebben dolgoztam volna fel.


Amúgy 5. hónapban már nem értem mit titkolóznak az emberek, hisz ha nem is tudták, már látják.

2019. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs minden rendben a babával, ez is adhat okot arra hogy nem mondja el...
2019. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!