Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen nem túl kicsi?

7 hetesen nem túl kicsi?

Figyelt kérdés
Naptári idő szerint 7+4hetes vagyok. Ma voltam orvosnál 8 mm petezsákoz látott. Kérdeztem, hogy ez jónak számít e azt mondta nem tudja... írt fel progeszteront és ennyi. Valaki tud segíteni?

2019. aug. 28. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
most embriót látott vagy petezsákot? nem mindegy amugy jó kis doki. utolsó menszid mikor volt ?
2019. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Petezsaknak kicsi, de foganhatott kesobb? Mikor lett pozitiv a teszt?

Ismet rutinszeru progipotlas... Mondjuk artani nem art, de hasznalni nem s csak az esetek 10%ban hasznal, de nalad semmi nem utal hormonhianyra, legalabbis a petezsak meretebol nem adodik.

2019. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát 7+4 hetesen simán szívhangnak kéne látszódnia. Ha 2 héttel később fogant volna, akkor lenne ez még elfogadható.
2019. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szabályos petezsákot látott 8 mm ... aug 6 volt az elso halvany pozi tesztem, azota erosodott.. mar nem remenykedek..
2019. aug. 28. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnalom... Velem 2x volt ilyen... :(
2019. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jövő héten kell visszamennem... azt mondta ha van embrió meg szívhang se látná, mert sz@*r a gép... teljesen kivagyok..
2019. aug. 29. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, de nyilván benne van a pakliban, hogy azért kicsi, mert később fogant és nem 7 hetes vagy igazából.
2019. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de akkor miért nem mész el egy magánrendelésre, ahol tuti olyan a gép, amivel látszik??
2019. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz járok alapból, de nem tudott nekem megfelelő időpontot adni a rendelőjében, így a tegnapi napot beszéltük meg a kórházban. Bementem, kerestem, de azt mondták dolga akadt, de az ügyeletes orvos szívesen megvizsgál. Hát ilyen szívesen nem kellett volna... nyilván én is érzem, hogy gáz az egész, erre alapoznom sem szabad, de tegnap teljesen bepánikoltam, zaklatottan írtam ki ezt a kérdést.
2019. aug. 29. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok szkeptikus, de melyik kórház az ahol olyan uh gép van, amelyik egy 7 hetes embriót és a szívhangját nem látja. Tetű szar a magyar eü, de ennyi idősen már egy állatorvosi rendelőben lévő uh-gal is meg tudnának nézni. (ezt azért tudom, mert én annyira izgultam és nem bírtam két orvosi látogatás között várni, hogy az egyik barátommal, akinek a párja állatorvos, megnéztük. Hasi uh-on látszott)
2019. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!