Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen 850 grammos a...

27 hetesen 850 grammos a baba. Nagy vagy kicsi vagy átlagos? Akinek hasonló volt ilyentájt mennyivel szült?

Figyelt kérdés
Orvos szerint teljesen jo.
2018. júl. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljes mertek ben az “atlagos” suly - koranak megfeleloen.

Nekem 28 hetesen mondtak 1100 grammot a legidosebb gyereknel, (a kisebbiknel korabban es kesobb voltunk uh-n) es arra azt mondtak, hogy eleg nagy, 4 kg korul, picivel felett lesz, ha a lepeny normalisan mukodik.

Kb jol mondtak, mert epp betoltott 39 hetre szuletett kicsivel 4 kg alatt.


Amugy ilyen korai meresbol nem lehet szerintem kovetkeztetni. Ha a lepeny es lassan meszesedik, akkor erre meg 3 kilot is hizhat, ha hamarabb kezd eloregedni es emiatt mondjuk 37 hetesen indul a szules, akkor lehet, hogy ket kilo jon fel. Az sem “csak”, mert kb mindket suly gyakorinak szamit.

2018. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

26.héten 690 gramm volt a fiam.

37+6 hetesen szultem 2450 grammal.

Egy nagyon fontos megjegyzes, amit orvosom mondott: van amikor pont ugy kerulsz uh gép alá,hogy kicsit lelassult a hizas es mas fejlodik, van hogy epp nagyon megugrott h behozza.:)

Ha baj van, jelzi mas is nem csak a súlya (mehlepeny, mehszaj, koldokzsinor es nem egybe illo értékek-fej, comb , haskörfogat ilyesmik)

2018. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Orvos szerint teljesen jó"


Akkor mi a kérdés? Ha ennyire nem bízol benne, akkoe cseréld le.

2018. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek amugyis becsült értékek, nem kell ra sokat adni. Nekem 2,5 kilóra becsülték a fiam, ehhez képest 3,2 kilóval született.
2018. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!