Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dührohamok, ok nélküli idegesk...

Dührohamok, ok nélküli idegeskedések terhesség alatt. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok. Javasoltak Magneb6-ot, de attól nagyon ellustulok, és állandóan éhes leszek tőle (pedig nem nagyon kéne zabálnom, már így is túlléptem az egészséges hízás mértékét).

Apróságokon felrántom magam, kiabálok, remegek, sírok. Kb 10 perc után elmúlik, és utána meg sz égyellem magam miatta. Jön a magne b6 és az éhség...

Ez így megy már a terhesség elejétől fogva, előtte sosem voltam ilyen. Bizonyosan a hormonok dolgoznak, de nem akarok körülöttem senkit sem kiakasztani. Valaki esetleg tudna tippeket/tanácsokat?


2019. aug. 28. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szedhetsz magnéziumot B-vitamin nélkül. Vagy egyél olyasmit, ha rád tör az ehetnék, ami nem (annyira) hizlal. Pl. alma, rágó, szotyi, bármennyi sovány hús, hal vagy tojás és persze nem hüvelyes zöldségek, pl. répa, saláta, uborka.
2019. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó a cukrod? Az is okozhat hangulatingadozásokat!
2019. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: már próbáltam, de még éhesebb lettem tőlük :/

2: holnap megyek a cukorterhelés vizsgálatra, nagyon izgulok, remélem nem lesz baj...

2019. aug. 28. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy rendben van?
2019. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

B6 nélkül szedj magnéziumot! Abból viszont tök nyugodtan dupla, vagy tripla adagot is. Spékeld meg egy kevés kalciummal, s fát lehet majd hasogatni a hátadon. Nem azért, de én inkább preferálom a tojok a világra állapotot a magam részéről.

Házon belül levendula és vagy citromfű illó, zsepire 1-1 csepp, vagy vmibe párologni 3-4 untig elég, Szuperjól nyugtat, ha bírja az ember, persze túlzásba vinni nem szabad, "füvezni" nekem nem nagyon szabad, mert leviszi a vérnyomásomat, na az ilang-ilangtól meg főleg rosszul vagyok - alapból borzasztó alacsony a vérnyomásom. Ha magas, akkor az sem gáz, de tényleg csak egy csepp kell belőle, nekem le ne szedáld magad!! Az Mg-t viszont szedd bátran, azt nem lehet túltolni. A B-vitamintól vagy éhes. Válts.

2019. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a citromfű teát.
2019. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dohányoztál terhesség előtt?
2019. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Na igen, ha leraktad, ott lehet a kutya elásva. Engem az ment meg az ideg rottytól, bármennyire is szégyellem. 3 hónapra leraktam, ipari mennyiségű Mg mellet nem is volt semmi baj, kicsit többet ettem, de hát ilyenkor amúgy is kívánós az ember... Egyszer viszont az ember úgy felcseszett idegileg, hogy az égvilágon semmi nem tudott lenyugtatni! Mg, citromfű, progeszteron, zene,séta,stb,semmi! Nem is ez a gáz, hanem görcsöltem. Előtte elment tesó miatt volt 2 vérzésem, őt épp, hogy nem vitte magával... Nyilallt, szúrt, vagy egy órája.. Szégyellem, de utolsó mentsvárként rágyújtottam - és elvágták. Mindig piszkálnak vele, de az a pár szál, ha nem egészséges is, a fiam életét mentette meg.

Javasolni viszont eszemben sincs másnak!! Ezt mindenkinek a maga lelkiismeretére bízom.

2019. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sosem dohányoztam. A pajzsmirigyem rendben van.
2019. aug. 29. 10:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A hangulat ingadozás, és a kívánósság elvonás nélkül is a terhesség velejárója sajnos. Nem nagyon van vele mit kezdeni. Át kell vészelni. Sima magnézium, és a citromfű valóban segít, de nem csodaszerek azok sem.
2019. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!