Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől kezdtem hirtelen ennyire...

Mitől kezdtem hirtelen ennyire hízni?

Figyelt kérdés

Alapból 77kg-val kezdtem a terhességet, majd 12hetesen 1kg-t fogytam, azóta pedig csak hízok folyamatosan. 16hetesen a lefoyott 1kg-t híztam vissza, 20hetesen 3kg-t híztam most 24hetesen 4kg-t. pedig semmit nem csinálok másképpen, mégis sztem sok a heti 1kg hízás nagyon .

Védőnő szerint is max 2kg-t hízhatok a 4hét alatt.



2019. aug. 28. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel többet/mást, és mozogsz kevesebbet, valószínűleg vizesedsz, melegben durvább szokott lenni.
2019. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már ennyi idősen 10 kg plusznál jártam. 37 hetesen már 20 kg lesz ez még nekem 25 is :/ még csak most fog jönni a java rád, elkezdesz majd vizesedni a baba is nő hízik, szerintem nem sok ez a 4 kg plusz én örülnék is neki ha csak ennyit híztam volna.
2019. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Simán lehet a meleg miatt. Ne egyél most sok gyümölcsöt
2019. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség amit a védőnő mond már bocsánat. Mint akinek fogalma sincs róla, hogy egy női test sem a nagykönyv szerint működik. Esetleg adott is valami tanácsot vagy csak leszidott?

Én 10kgt hiztam a 23. Hét végére. Én vékonyan indultam, 2 hónapon át hánytam csak és mégis. Előtte bármit tehettem sosem híztam, most hirtelen elkezdett lerakódni, pedig csak a terhesség óta figyelek oda igazán hogy mit eszek és mozgok...szóval láthatod, egyáltalán nem azért van mert elhagytam magam. Én amúgy rákérdeztem az orvosomnál, mert én is úgy gondoltam sokat hízok, de azt mondta erre nincs feltétlen befolyásom, a hormonok, vizesedes, ha éhes vagyok egyek és kész. Ez van, majd lemegy. Feleslegesen idegeskedek rajta és kezdek esetleg diétába. Ő az én esetemben ennyivel elintézte de azt is hozzátette, hogy van akinél gond lenne ennyi hízás, ha például magas a vérnyomásod mellé vagy más gyanús jel, de valakinek egyszerűen alkati. Talán érdemes lenne megkérdezni az orvost aki látja a leleteidet és egész képet lát rólad hogy van e ok aggodalomra, csak mert a nagykönyv szerint nem szabad ennyit hízni, még nem jelenti hogy tényleg baj lenne veled.

2019. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Védőnő tanácsai a baba esetén is pontosan ennyit fognak érni, majd ne felejtsd el, mennyire kell komolyan venni...

Én a terhesség közepétől már attól is híztam egy kilót, ha ránéztem a kenyérre. :/ Vizesedés áll általában mögötte ha normálisan eszel.

2019. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vizesedek még.
2019. aug. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!