Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember, oktòber hònapra...

P.szabina1223 kérdése:

Szeptember, oktòber hònapra kiírt kismamàk, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Írjatok,ha van kedvetek.Mikorra vàrjàtok a picit,hanyadik baba stb.

#baba #vàrandòssàg
2019. aug. 29. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Én dec 24 vagyok kiirva
2019. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én novemberi vagyok, de remélem nem gond! :) A nyárra való tekintettel dagadnak a lábaim, és nehezen alszom, akkor is össze-vissza álmodom minden hülyeséget a babáról. Most érkeztem a 3. trimeszterbe. Első baba lesz, és nagyon össze vagyok még zavarodva, félek, hogy megfeleljek minden elvárásnak, minden időben meglegyen csinálva/vásárolva. Most még a gyerekszoba van felújítás alatt, jobb napjaimon én is beállok glettelni, később padlózni :)

Te hogy vagy kérdező?

2019. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt,gratulàlok mindenkinek a babàhoz.Èn is nehezen viselem a meleget,ràadàsul a cukrom miatt diètàznom is kell.Okt.2- re vagyok kiìrva,van egy kislànyom,2 eves múlt màjusban.
2019. aug. 29. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 20-ra vagyok kiírva, mindenem dagad és viszket :/ a sétálást már nem nagyon bírom hamar elfáradok benne hajolni és felelni is már nagyon nehéz. Jobb lenne ha már jönne a lehülés lehet jobban bírnám kicsit. Még egész jól tudok aludni de legalább 2x kimegyek az éjszaka pisilni meg akkor kellek fel mikor fordulok mert az is nehéz már :D
2019. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Októberre vagyok kiírva, jobban viselem, mint gondoltam :) persze lassan csinálok mindent+ légszomjam az új tünet, de élvezem a terhességet. Egyedül a szülés, amitől tartok, mivel nem leszek kontrollban
2019. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Október 27-re vagyok kiírva, első baba, kislány lesz :) Eddig álom terhességem volt viszont egy hete kezdődött a folyamatos pisilési inger, a légszomj, hajolni alig bírok és a hasam is elkezdett gyorsabban nőni és a baba is néha fájdalmasan tud mozogni 😅 Délelőttönként szédülök és hányingerem van pedig reggelizek, ebéd után szoktam jobban lenni. Jövőhéten végre hűvösebb lesz, alig várom, viszont a fejem biztos fájni fog a front miatt. Szóval kezd nehezebb lenni 😀 Ezektől függetlenül boldog vagyok, hogy anya leszek és minden percét élvezem a terhességnek, bár már nagyon várom, hogy megölelhessem a babót ❤️
2019. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Október 5.

Második baba , 2. Kislány . A noverke 19 hónapos :)

Nincs megállás pörgunk ezerrel , semmi gond ❤️

2019. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.Jövöhètre mar enyhèbb idöt mondanak,kitartàst mindenkinek.
2019. aug. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!