Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit pakoljak a kórházi csomagba?

Mit pakoljak a kórházi csomagba?

Figyelt kérdés

Az uzsoki korhazban fogok szülni iden (2019) szeptember végén.

Tudnátok tippeket adni hogy mit kell oda vinni /szülőszobára/ a babának es magamnak? Sajat tapasztalatok érdekelnének. Illetve ki hogy viseli eddig a terhességet? En ma vagyok 35+5 hetes. Egyre nehezebben bírom a meleget pedig eleg kicsi pocim van.

Valaszokat előre is köszi.



2019. aug. 29. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem tudom pontosan mit kér a kórház de leírom az én tapasztalatom. Kecskeméten szültem.

Ami tényleg kellett, oda írom azt is amit nem vittem és bántam:

-Popsitörlő, krém

-Textil

-Éjszakai betét egy lavórral

-Melltartóbetét (nem vittem, nem is vettem otthonra, 10percenként ázott csuromra a pólóm)

-kis ruha (nem volt kötelező, de béna is lettem volna vissza pólyázni a kórháziba itt vihetsz: body hosszú ujjú 4-5db, legjobb a lábas naci szerintem 4-5 db, kis sapka

-törülköző, tisztasági dolgok magadnak

-papucs

-váltóruha, bugyi ebből többet mint ahány napot vagy

-alkohol vagy hintőpor (nem tudom ott mit kérnek)

-pelenka (adnak de ha elfogy..)

-babának kis takaró

-evőeszköz, pohár


Azt hiszem ami olyan volt mindent leírtam.

Amit vihetsz vész esetre mellszívó vagy cumisüveg ha valami baj van a szoptatással, de a mellszívó nekem hianyzott volna mikor belövellt a tej.


Babát nálunk nem fürdették szóval ahhoz kellék nem kellett.


Szülésre:

Okmányok, anyakönyvi kivonat vagy apasági nyilatkozat, terhes kis könyv, eddigi leleteid, üveg víz mert szomjas leszel! Ha apás szülés hivd fel a kórházat hogy műtős ruhát adnak e apának, nálunk ott derült ki hogy nem ráadásul karácsonykor szültem na hirtelen apa elment a szülésről hogy keressen egy nyitott patikát hogy be tudjon érni...


Haza menetelre apa is be tudja vinni utolsó nap az oda kellő cuccokat.


Fontos! Manapsag divat a korhazba a baba fotozas altalaban másnap fogsz tudni rola h van lehetőség és lehet aznap megejtik a fotozast ha kered szoval egy csini rucit vigyel a babanak!


Könnyű szülést, csodás babázást kívánok!

2019. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2019. aug. 31. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!