Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen erős a babamozgá...

Nektek milyen erős a babamozgás a 22. hét körül?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy már kirúgja a házat, már nem tudsz aludni stb....

Nálam nincs ilyen. Érzem a rugdosást, de csak megremeg egy picit a hasam tőle, semmi fájdalom, még kívülről sem lehet tapintani, bár igaz, hogy hasra hízós vagyok, szóval ott van a felesleg. Mellsőfali a méhlepényem.


2019. aug. 30. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt annyira intenzív a 22. héten, de már határozottan a baba volt, és már kézzel is éreztem pedig nem vagyok egy kis darab. A 28. hetemben járok, és most ért el az a haskirúgós, nemalvós időszak.
2019. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En csak a 22. héten éreztem egyáltalán rúgást (mellsőfali méhlepény szintén). Aztán szépen lassan erősödött, most a 26. hét végén már néha erőteljesebb de sosem kelek fel rá éjjel és egyelőre kellemetlen érzést sem okoz, nem fáj stb. Szóval szerintem ne aggódj, ha mozog az épp elég. Amúgy én vékony alkat vagyok de ennek szerintem nincs hozzá köze
2019. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy érzitek magatokat? Olyasmi, hogy pici hasszúrka, hasfeszülés nálatok is van?
2019. aug. 30. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a minimum...nekem állandóan van valami bajom, jelenleg a sav a fő gond :D
2019. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 khniki ***** válasza:
100%

Én eleve csak a 20. héttől éreztem. Szóval a 22.-en kb. annyit, mint te. Később, ahogy nőtt, egyre intenzívebb lett, egy idő után már azt hittem, a hasamon át fog kimászni. :D

38 hkm

2019. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én alig várom, mikor fogbösszerugdosni😂. Nagyon várt baba ő, sokára sikerült összehozni.

Most meg mindenen parázok. Tegnap elkezdett szúrni a köldök melett, de olvastam, hogy ilyenkor mindenkinek van pár napig, mert megint nő a méh. Ez van ki kell bírni.

2019. aug. 30. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

23 hetes kismama vagyok második baba és a 17. Héttől érzem. Folyamatosan mozog, már egészen felül is érezni. Fájdalmat nem okoz.. Viszont meg is lepődtem mert az előző terhességemnel kb a 28-30 héten volt ilyen intenzív.

A hasam folyamatosan feszül amúgy

2019. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!