Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség? 11 napja késik,...

Terhesség? 11 napja késik, ma csináltam délelőtt egy tesztet ami negatív lett. Eddig elég pontosan jött meg ha késett maximum 4-5 napot.

Figyelt kérdés

Párommal mindig védekezünk nem volt baleset.Viszont azon a héten mire vártam,hogy megjöjjön a macskám lebetegedett kórházba került én meg bestresszeltem, alig ettem,alig aludtam.Pont azokban a napokban mikor vártam,hogy megjöjjön.Fájt is a derekam ahogy szökött mindig előtte,de azóta se jött meg.Nagyon stesszelős vagyok simán van hányingerem ha ideges vagyok.


Szerintetek csináljak egy másik tesztet vagy egyből orvos? Vagy várjak mert 11 nap még semmi?


Édesanyámmal beszéltem szerinte ez még nem vészes.Én viszont már ettől is ideges vagyok mivel ilyen még nem fordult velem elő.


Normális válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 8. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
11 nap késésnél már csinálhatsz tesztet, ekkorra már megbízható eredményt fog majd mutatni.
2018. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

Komolyan, az ilyenek miért d..gnak, ha a legalapvetőbb dolgokkal sincsenek tisztában?


A STRESSZ MIATT KÉSHET A MENSTRUÁCIÓD. Általános iskolai tananyag!


Egyébként hamar beteg leszel, pl. gyomorbajaid lesznek, ha tovább stresszeled magad. De még rákos is lehetsz!

2018. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha élsz szexuális életet, mindig benne van és lesz is a pakliban, hogy teherbe esel. De ha ez ekkor traumát okoz neked, akkor még gyerek vagy, és inkább tanulj a dugás helyett, mert láthatóan még nem nőttél fel hozzá!
2018. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Stressztől simán késhet a menstruáció. Nekem is volt amikor 2 hetet késett pl. munkahely váltás miatt. Ha a teszt 11 nap után negatív lett nem valószínű hogy terhes vagy főleg ha rendesen védekeztek.
2018. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aligha terhesség
2018. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. A kedves lenézőeknek is. Nem vagyok gyerek, és igen tudom,hogy benne van a pakliban sőt tudom,hogy védekezni is kell nem vagyok hülye.Csak váratlanul ért a dolog mert elég stresszes az életem és mondom soha nem fordult még elő ilyen hosszú késés.


Amúgy meg kedves válaszoló refluxus vagyok már jó ideje,az meg,hogy rákos is lehetek nagy ügy. Ha épp szivat az élet nem épp nem könnyű idegbetegnek lenni.


Tesztet meg csináltam és negatív.

2018. jún. 8. 13:55
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves 3/6-os kommentelő. Szerintem mindenkinek traumát okoz a nem várt esetleges terhesség HA nem tervezi és életkörülményei sem adottak ehhez. Nem vagyok gyerek köszönöm jártam iskolába eleget.Pont a sok rossz ellenére arra vágyom,hogy gyerekem legyen. Rendesen védekezünk,de bármi megeshet.Szerintem az abortusz sem épp a nem trauma dolgok egyike.Mert az is lelkiekben megviseli az embert,de látom Te nagyon okos vagy és bármikor örülnél ha baleset érne. Köszönöm, nekem nincs szükségem most erre. Amiért a kérdést feltettem meg az,hogy hátha más is úgy látja ahogy én.


Az meg,hogy 25 éves vagyok és anyukámmal is megbeszélem a dolgokat nekem természetes mert ha gond van rá számíthatok. :D Nem kell ehhez buta tininek lenni,de köszönöm az építő jellegű lenéző kommented.Ma is megtanultam,hogy nálam mindenki jobb,szebb okosabb. :D

2018. jún. 8. 14:02
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

"az meg,hogy rákos is lehetek nagy ügy. Ha épp szivat az élet nem épp nem könnyű idegbetegnek lenni."


Hogy te mekkora egy p..raszt vagy, kislány!

Tudod, te egyáltalán, hogy mi a rák, daganat? F..ngod sincs, különben nem vennéd ezt ennyire félválról!

Anyukád biztos büszke lehet az idegbeteg lányára, hogy még nem küldte el pszichológushoz, vagy nem adott még neki nyugtatót, hogy lenyugodjon!


[link]


A refluxos betegségednek meg semmi köze ahhoz, hogy egyszer a stressz miatt, amit saját magadnak okozol, komolyabb bajod legyen. Nézz utána, hogy mit okoz a folytonos stressz!


Nem az élet szivat, te szivatod saját magad!

2018. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Volt rákos a családban sőt elég sok betegséggel küzdött a nagymamám aki 3 éve halt meg. Sőt nagyapám családjába is volt rákos.Tudom mi az képzeld.


NEm vagyok amúgy idegbeteg.Bár te csak tudod ki vagyok és ismersz is.


Csupán előző héten nagyon aggódtam a macskám miatt meg za miatt honnan teremtem elő a több százezres kezelési költséget.Kicsit megviselt,hogy egyről a kettőre beteg lett és a doki egyik nap mondja jól van másnap meg rohanunk vele a kórházba és közlik,hogy nem tudják mi a baja,de van tipp ebből 4 halálos. Mivel nekem a macskám a 4 lábú gyermekem aggódtam érte és nem akartam,hogy nekem kelljen elaltatni, mert tudom milyen kimondani. :/


De köszi.Aranyos vagy. Én is szeretem az embereket pont olyanokat, mint Te. Aztán még én vagyok a tapló. :) Mikor Te kezdtél el egyből lenézni meg leoltani. :)

2018. jún. 8. 14:15
 10/19 anonim ***** válasza:
14%

Tudod, ha 25 évesen nem vagy azzal tisztában, hogy a stressz miatt akár egy egész hónapot is kimaradhat a menstruációd, akkor ne haragudj, ha éretlen buta kislánynak titulálnak téged.

Alap dolog, hogy egy nő tisztában legyen azzal, hogy mi miatt késhet a menstruációja.


Ahhoz képest, hogy tisztában vagy a daganattal, csodálkozom, hogy miért ilyen lesz..rom a stílusod ezzel kapcsolatban.

Népbetegség és te is lehetsz az idővel, ha nem kezeled a stresszes dolgaidat!


A rák főleg lelki eredetű betegség, a sok stressz pedig ennek a táptalaja.

Azt nem tudom, hogy ezzel újat mondtam-e neked, remélem igen, és változtatsz a viselkedéseden.

2018. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!