Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki akinek kifejezette...

Volt valaki akinek kifejezetten terhességi vészes hányása volt?

Figyelt kérdés
Napi 15-20x hányas, egyszer már voltam kórházban infúzióval 3 napig, de pár nappal később megint jönnek vissza a tünetek. Aki szintén így volt: nektek hányszor kellett kórházi kezelés? Volt valami praktika ami enyhített? Én sajnos a vizet is kihányom azonnal, lehet érdemes lenne vissza menni a kórházba? Köszönöm!
2019. szept. 4. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy anyuka-barátnőm volt így, kétszer vitték be a terhessége alatt. Egyszer az elején, egyszer pedig középidő tájt. A 30. hétig hányt szegény :/ Nem volt semmi praktikája, igyekezett rendesen enni, és pihenni. Ha nem marad meg benned semmi, azzal viszont kellene kezdeni valamit, mert kiszáradsz és az sem neked, sem a babának nem jó :(
2019. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, végig hánytam. Szerintem menj vissza, a terhességemből csak azok a hetek voltak elviselhetőek, amiket bent töltöttem infuzion.
2019. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rokonom járt így, ő négyszer került kórházba emiatt, szülésig hányt és semmi nem segített neki.

Egyébként tanultam erről egyetemen, elvileg az autogén tréning/ koncentratív lazítás sokat segíthet mert lelki eredetű a dolog (félelem, szorongás, párral való gond stb), ezeknek a lazításoknak az a lényege hogy lefekszel egyenesen, kinyitod a szemed és tudatosan izomról-izomra haladva mindet ellazítod magadnak, az elején nehéz de mikor belejössz könnyedén menni fog a lazítás és elvileg segíthet a hányás kapcsán.


További boldog babavárást!

2019. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Katalin hercegnőnek volt szülésig,aszem ilyen durva hányása. hogy vagy te és baba?
2022. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!