Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 + 1 hetes kismama vagyok,...

12 + 1 hetes kismama vagyok, bevehetek fajdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok az a picsogós fajta, de most már keszen vagyok.5.30-tól iszonyatos fejfájás gyötör (halántékom fáj).Már ettem, ittam masszíroztam de nem akar múlni.Panadol van itthon az jó igaz?Illetve ha van még valakinek valamilyen praktikája fejfájás ellen azt megköszönném.Vérnyomásom az tendben van.

2019. szept. 6. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Paracetamol tartalmú gyógyszert igen max 3x 500mg egy nap, de azva max. Ilyen pl. a Panadol.
2019. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az 1.trimeszterben szörnyen migrénes voltam, semmi hókuszpókusz nem segít hidd el. Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy inkább 1 Panadol, amin rögtön hat, minthogy egész nap szenvedjek, és velem együtt stresszel a magzat is. 1. Voltam
2019. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, nem kell szenvedni azért, mert terhes vagy. Gond abból lehet, ha valaki nagyon erős fájdalomcsillapítót szedne be, vagy huzamosabb ideig szedné orvosi utasítás ellenére. Most azért, mert egy hónapban 3-szor megfájdul a fejed, nyugodtan vehetsz be fájdalomcsillapítót akkor is, ha terhes vagy, csak olyan hatóanyagút, amit terhesen is lehet szedni.
2019. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Sajnos nekem is szükségem volt rá néha migrén miatt. Én Rubophent szedtem.
2019. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kék panadol és sok sok víz
2019. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is migrénes vagyok. A terhesség elején kétnaponta, a 13. Héttől hetente kínoz. Nálam panadol kuka. Semmit nem ér. Beszedtem egyszer 3-at de az se használt. Algopyrint irt fel a háziorvosom. Lelkemre kötötte hogy amint fájni kezd, ne varjak, azonnal szedjek be, de csak egy felet. A másikat csak ha 3 órán belül nem múlik el. Én csak ezzel tudom túlélni. Akinek a paracetamol használ, az szerencsés ember, akinek nem volt egy jó igazi migrénje.
2019. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!