Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ketodex fájdalomcsillapítót...

Ketodex fájdalomcsillapítót vehet be kismama?

Figyelt kérdés
1 szemtől lesz valami gond esetleg?
2013. szept. 26. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
olvasd el a tájékoztatót, ha paracetamol tartalmú akkor vehetsz be belőle, de én a helyedben inkább kék panadolt vennék be azt tuti szedhet a kismama
2013. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

rokonom ugrik el egy pár szemmel, el sem tudok menni mert a lányom épp a déli alvását tölti...de rettentően fáj a fogam :/

Köszönöm a választ! utánaolvasok valahol..

2013. szept. 26. 13:34
 3/14 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább fogorvoshoz mennék el azonnal, nem fájdalomcsillapítót szednék. nem váletlenül fáj az a fog és a kezeletlen foggyulladás komoly gondokat okozhat a terhességben.
2013. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A rubophen is paracetamol tartalmú, utánanéztem a Ketodexnek, az nem az mert dexketoprofen hatóanyag van benne. Ne vedd be szerintem.

2013. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy?
2013. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok. értem én hogy menni kéne fogorvoshoz, több nap mire bejut az ember sajnos, és ma reggelre kezdett fájni, délelőtt pedig nem volt időm, mert mennem kellett vizsgálatra,másik településre. addig édesanyám vigyázott a kislányomra, délben hazajöttünk, és már aludt is..
2013. szept. 26. 14:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg végképp NE vegyél be Ketodexet!!!!!!!!!!! Csak és kizárólag Paracetamol tartalmút!
2013. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor nem veszem be..megvárom párom míg hazaér, és elküldöm más fajtáért... egyébként milyen következménnyel járhat egy ilyen?
2013. szept. 26. 14:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de akár el is vetélhetsz vagy szülés után esetleg baja lehet a babádnak. De persze mindenki máshogy reagál rá. Most utána néztem, hogy a Ketodex receptjén kifejezetten rajta van hogy ne alkalmazza ha terhes vagy szoptat. Nem akarok itt okoskodni, csak jó tanácsot szeretnék adni!
2013. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez nem okoskodás!! :) köszönöm a választ..csak azért kérdeztem, mert van aki meg sem kérdezi senkitől, milyen gyógyszert vehet be...és azért úgy elég felelőtlen dolog!

Egyébként első terhességem alatt advilt használtam, aránylag 1 szem majdnem kiállította a lüktető fájdalmat a fogamból!

2013. szept. 26. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!