Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a hátam függetlenül...

Nagyon fáj a hátam függetlenül attól, hogy fekszem, ülök, állok. Lehet rá valami fájdalomcsillapítót szedni? (35 hetes kismama vagyok)

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.Ha nincs magasvérnyomásod nyak-válltájék masszázs ülve + a hát nyújtása.
2008. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélj az orvosoddal,ha nagyon fáj, mert a voltaren gélt fokozott orvosi engedélyel lehet használni, és az nagyon hatékony a hátfájásra, de magadtól ne vegyél vagy ne használj semmit, mert hátha árt a babádnak.
2008. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, én már a 21. héttől kezdve hátfájással küzdök. De néha olyan durva, hogy szó szerint mozdulni sem tudok, és folynak a könnyeim.

Mikor fáj, próbálok úgy feküdni, hogy a fájó rész alá odateszek egy összehajtogatott törülközőt, vagy párnát, így végülis nyomja azt a szakaszt.

Illetve szék helyett fittballon ülök, így egyszerűen képtelenség nem egyenesen ülni.

Emelni már nem emelek.

Szedni, semmit nem szedek, kenegetni szintén nem kenegetem magam, viszont a párom a fájó részt néha-néha átnyomkodja.

2008. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 25. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!