Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen a lepény széle...

20 hetesen a lepény széle (2cm) eléri a méhszájat. Vélemény?

Figyelt kérdés

Kórházban fekszem már 2 hete emiatt. Nem hajlandók kiengedni. Már beijesztettek hogy elönthet a vér, és én is meghalhatok.

Van esély hogy feljebb húzódik vagy szülèsig itt maradok?

(van egy 6 éves lányom, nagyon nehéz így itt lenni)


2019. szept. 6. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez furi,mert nekekem teljesen rajta volt.16 hetesen mondta ezt a doki,18+3 hetesen voltunk 4d-n,ott mondták hogy már a hátsó falon tapad.Nekem azt se mondta a doki h.pihenjek.Uzólag hallottam hogy pihenni kell ezzel.De olyat még nem hallottam hogy kórházba kell lenni vele.
2019. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja igen azt nem irtam hogy vérzést okoz néha. vérzéssel jöttem be, aztán 2 nap után 5 nap semmi, majd megint kis vérzés. most 5 napja megint semmi
2019. szept. 6. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg furi,hogy emiatt bent kell feküdnöd. Nekem 3 centire érte el,napi szinten véreztem de nem kellett bent maradnom csak onnantól veszélyeztetett lettem,nem szabadott emelnem,fürödnöm,sokat kellett pihennem. 26.hétre felhúzódott és természetes úton szültem
2019. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

26.hétre? hát addig megbolondulok itt :(

úgy látszik itt ez a protokoll

2019. szept. 6. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Mé bőven van ideje feljebb menni. Nekem 28 hetesen rajta volt, 32 hetesen a közelében sem. 😊 Nyugi.
2019. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 hetesen volt lepényleválásom a második babánál, a “nagy” még nem volt 1,5 éves. Nekem csak 1 centire volt a méhszájtól a méhlepény, mégis megtörtént a baj. Én saját felelősségre hazamentem és a férjem, anyukám és apukám felváltva vettek ki szabadságot. 2 hétre rá lett egy hematómám valószínüleg a brutális vérzés miatt, összesen 4 hetet kellett feküdnöm. A 18.heti UH-n már teljesen felhúzódott a lepény, utána felkelhettem és mindent csinálhattam. Kitartás! Minden rendben lesz. Még a 30.héten is feljebb húzódhat a lepény ahogy nő a méh.
2019. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kolléganőm ennel durvább ralogassal, ikerterhesen otthon feküdt. Azt mondta amikor nőttek a gyerekek egy nagyobbat helyre került a lepény aztán már nem volt gond. Kb 1,5 hónapot feküdt. De otthon.
2019. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!