Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső falon, mélyen tapadó...

Mellső falon, mélyen tapadó lepény, széli része erinti a mehszajat, kinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
20. hét, kicsit ralog a mehszajra, illetve kozel van az elozo csaszarheghez, ami nem olyan jo :/ volt valakinek ilyen? Mit okozott?
2018. jún. 6. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekrm volt, nem csinalt a doki belole ügyet csidalkoztam is, 3. Csaszar elott.... harmincas heteimben amikor jo nagyot nő megoldodott! Semmi gond nem kesz
2018. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak hasonló volt az esetem. 14 hetesen közel tapadt a méhszájhoz a mellső fali lepény, nem lógott rá. 12 hetesen még nem volt ott a lepény, szóval a doki se tudta, csak mikor elkezdett ömleni a vér belőlem 14 hetesen. Lett egy 10%-os lepényleválásom, majd az erős vérzéstől egy hematómám. Összesen 3 hétig kellett feküdnöm, azóta talpon vagyok, semmi bajom (kopp-kopp), itthon vagyok a 1,5 éves kislányommal és minden a régi. 17 hetesen a kontroll UH-n már a méhszáj közelében se volt a méhlepény, akkor szabad utat kaptam és felkelhettem. Azt gondolom, hogyha nincsen vérzésed vagy bármi ilyesmi addig minden rendben van.


22 hetes kismama

2018. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Császár után ez elég gyakori. Ahogy nő a has, általában feljebb "megy" a méh és már nem lóg rá, ha meg mégis (de ez inkább akkor jellemző, ha fedi), hát biztos(abb)an újra császár lesz. (Ha a hegben tapadna, úgy tudom, akkor meg a műtétkor az orvosnak nehezebb dolga van leválasztani.) Leginkább annyit okoz, hogy tiltott a szex és a manuális méhszájvizsgálat, meg ne most kezdj súlyzózni :), de nem kell feküdni és szaladhatsz a másik gyerek után is. Nekem nem volt semmi problémám, a 18. héten még rálógott, a 23-dikon már csak érintette, a 30-dikon meg már pár centire volt tőle.
2018. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen fedte a méhszájat a lepény, de ahogy nőtt a hasam, úgy ment feljebb a lepény is. Most már teljesen normális helyen van. 34 hkm
2018. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, ez megnyugtato 🤗
2018. jún. 7. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!