Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet ez? Köze lehet...

Mit jelenthet ez? Köze lehet később a terhességhez?

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon, a babával minden rendben 7 hetes vagyok és volt szivhang is.

Viszont az volt a papíron, hogy a vizeletben a normálistól erősen eltérő echodens képlet látható. A doki semmit nem mondott erről :(

Most kell csak mennem majd vervetelre, eddig csak hüvelyi ultrahangon voltam.



2019. máj. 23. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én még olyan ultrahang leletet nem láttam, amire ilyet írtak volna. Max azt írják le, hogy a húgyhólyag mennyire telt és és van-e kóros képlet. Echodens képlet meg lehet akár hólyagban lévő kő, főleg ha nem a hólyag falán van.
2019. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Echodús. Kő, daganat, ilyesmi. Ha gond lenne, az orvos nyilván mondta volna.
2019. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az echodus, ha valoban az, annyit jelent, hogy valami massziv dolog amirol visszaverodik az uh. Vagyis egy csomo gyakorlatilag. De ha para lenne nyilvan mondtak volna.
2019. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem mondot semmit,kérdezz rá később vagy nincs baj
2019. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!