Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fog tartani a fájdalom?

Meddig fog tartani a fájdalom?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint a méhszalagok nyúlása okozza azt a fájdalmat ami éjszaka jelentkezik. Nem az elviselhetetlen kategória, de amikor fáradt vagyok igencsak hisztis tudok tőle lenni.. kb. 1-2 órán keresztül tart, nem is tudok nagyon tőle pihenni, elég kellemetlen. Jelenleg 8 hetes vagyok, meddig fog tartani?

2019. szept. 8. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy szomorítsalak, ez meg csak a kezdet ugyanis meg nagyon pici a magzat ...Én ma vagyok 30 hetes és meg mindig sokszor fáj, neked meg csak ezután fog majd nyúlni rendesen ahogy a baba nőni fog.
2019. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, szülés után visszasírod majd még ezt a "kellemetlenséget"... :DDD De konkrétan a szalagnyúlás nálam félidő után lett rosszabb mindig, nekem inkább hosszabb séta után feszült.
2019. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ajjaj...:) veszélyeztetett vagyok egyébként, esténként szoktam sétálni egyet, mert az egész napi fekvés se túl egészséges.. utána “indul a buli”...
2019. szept. 8. 15:37
 4/6 khniki ***** válasza:

Nekem volt ilyen a 2. trimeszter elején, aztán most az utolsó hetekben tért vissza.

39 hkm

2019. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. trimeszterben jobb lett. akkor pl tüsszentésre, köhögésre sem fájt. aztán az utolsó egy-két hónapban (minden terhességemnél egyre korábban) hatványozottan visszatért :)
2019. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. hét körül volt és azóta most a 21. héten. De most nagyon rossz mert már szerintem nehéz is a baba, legalábbis már így érzem a súlyát.
2019. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!