Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen mi lehet ez a...

11 hetesen mi lehet ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
11 hkm vagyok és ma észrevettem, hogy a jobb bordaív alatt (ahhoz közel) egy ponton ha megnyomom vagy véletlenül megnyomódik érzek egy pici csomót és fájfalmat is.A fájdalom nem folyamatos és egyáltalán nem elviselhetetlen de nagyon fura, mi lehet ez?Baba még nem nyomhatja, ugye mert pici.Az első babám hellp szindróma miatt koraszülött lett így mindenre nagyon odafigyelek.2 hete voltam vérvételen akkor rendben voltak az eredményeim, tegnap voltam védőnönél a vizeletem is rendben volt.Lehet, hogy csak "elfeküdtem" vagy megüthettem egy picit?1 hét múlva megyek nőgyógyászhoz.

2019. aug. 27. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Néha meg olyan mintha maga a bordám/csont fájna.Jaj nem is tudom.Bízom bennehogy holnapra elmúlik.
2019. aug. 27. 21:45
 2/3 anonim válasza:
Elmúlt??
2019. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen el.De azért elmentem vérvételre és hasi uh-ra (májat és epét nézték főleg) de minden negativ lett.2 nap múlva teljesen elmúlt a fájdalom.A doki szerint vagy megnyomghattam/megüthettem, vagy lehet, hogy később refluxos leszek.A negatív eredmények miatt csak találgatni tudott.
2019. szept. 17. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!