Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen oldalakat, blogokat,...

Milyen oldalakat, blogokat, könyveket szoktatok olvasgatni?

Figyelt kérdés

Szívesen olvasnék érdekes, intelligens cikkeket, blogokat a várandóssággal, gyermek neveléssel kapcsolatban. Miket tudtok ajánlani?

Köszönöm,

14hkm


2019. szept. 8. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Canadahun sok jó fórum, letölthető könyvek, cikkek, ajánlások.
2019. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt tudom mondani, mit nem. Vida Ágit semmiképpen, és a különböző tematikus FB csoportokat is kerüld el.
2019. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Konyveket tudnek mondani:

Marsden Wagner: Szulesi terv

Noll Andrea: Vajudastamogatas mindenkinek

Sarah Schmid: Freebirth

Ina-May Gaskin: Utmutato a szuleshez


Jean Lindloff: Az elveszett boldogsag nyomaban

Sears: Ejszakai gondoskodas

Ungwary Renata: A szoptatas noi muveszete

Pozitiv fegyelmezes

Nincs rossz gyerek

Jatekos neveles


Nekem speciel a tematikus facebook-csoportok kozul tobb is rengeteget segitett:

Mindent a termeszetes szulesrol (a szakertok valaszat erdemes olvasni, neha kisse nyersnek tunhet a hangvetel, de szerintemnagyon megeri innen tajekozodni, mert a legfrissebb ajanlasok alapjan kapsz valaszokat)


Szoptatas kerdezz-felelek (itt csak a kv-k=kiemelt valaszadok valaszat erdemes figyelembe venni, mert elegge felhigt a csoport, de en ennek koszonhetemreszben, hogy sikerult a szoptatas)


Cikk a szoptatasrol, amit a fentebbi fb-csoportban kuldtek nekem, es ennek segitsegevel oldodott meg a problemank:

[link]


Friss nemzetkozi ajanlasokat osszeszedo oldal a szulesrol, erdemes beregisztralni az ingyenes tajekoztato anyagokra:

evidencebasedbirth.com


Gyerekneveleshez nekem rengeteget segito cikkek 1,5-2-3 eves korban (a regi weboldalukat jobban szerettem, ott tematikus volt, ezt az ujat nem annyira ismerem):

[link]


La Leche Liga cikke a szoptatott csecsemok novekedesi gorbeirol (ami elter a tapszereseketol):

[link]


WHO legfrissebb ajanlasai a varandosgondozassal es szulessel kapcsolatban:

[link]


A babak alvasarol szamomra hasznos cikkek:

[link]

2019. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!