Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajúdás alatt lehet inni...

Vajúdás alatt lehet inni szűrt 100%-os gyümölcs levet?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy enni nem lehet, inni viszont igen, ezért gondoltam cukros üdítőre hogy majd legyen energiám.
2019. szept. 10. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Enni is lehet


(Nálunk.... más kérdés, hogy nem kívántam semmit.. 3 szőlőcukrot menyomtam 3-4 korty vizet.. Kaptam infúziót)

2019. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ehettem is, vagyis etettek, és szőlőcukorral tömtek mert 48 órája vajúdtam és nem ettem. Azt iszol ami jólesik.
2019. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annó a kutya nem mondta, hogy nem lehet. Betoltam egy tábla csokit, meg 2 liter teát egy éjszaka alatt. Aztán meglepődve olvastam, hogy egyes helyeken szomjaztatják a vajúdó anyákat, vattát köpnek szerencsétlenek, hát nincs elég bajuk???
2019. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bevinni innivalót, bár nekem a gyümölcslé amilyen jól esett olyan gyorsan jött is ki. Inkább vizet, ásványvizet ittam,+szőlőcukor azzal nem volt baj.
2019. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mondták,hogy ehetek ha szeretnék. De őszintén szólva,az evés volt az utolsó,ami akkor eszembe jutott. Én se nem ettem,se nem ittam. Még utána se esett jól egyik sem. De mondták,hogy most ennyit muszáj meginni. Az ételt meg a férjem diktálta belém utána
2019. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem innék, mert üres gyomorral nagyon savasít, marja a gyomrom.
2019. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mondtak h ihatok,cserebe ugye agyhoz voltam kotve,ctg +infuzio igy kateterezni kellett... Volt bennem vagy fel liter pisi,a szuleszno szerint ez is oka volt ,h nem.tudtam megszulni,nem tagultam. Hogy pisilni miert nem kuldtek nem tudom,bar ha megy az oxitocin,akkor nem tudom hogy lehet kimaszkalni.
2019. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!