Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után el fog múlni az...

Szülés után el fog múlni az erős, kellemetlen izzadságszag?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt nem volt kellemetlen az izzadságszagom, legalábbis sosem éreztem magamon. Mindig használok dezodort, de mégis erősen érzem. El fog múlni vagy ez már megmarad?
2019. szept. 16. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor múlt el, mikor már nem szoptattam.
2019. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szülés után jó pár hónap eltelt mire elmúlt.
2019. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vagy 3 hónapig volt szülés után,aztán szerencsére nyomtalanul elmúlt.
2019. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után dezodort kellett váltanom, mert semmit nem ért, amit előtte évekig használtam. A Rexona vált be. Aztán maradtam is annál, mert megszerettem, nem tudom, hogy most már újra elég lenne-e a Fa dezodor.
2019. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja sajnos...
2019. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megmaradt. 3,5 éve szültem, jobban is izzadok és büdösebbet is 😩
2019. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után durvult be igazán. Na az szörnyű volt. Lefürödtem este, és két órával később úgy éreztem magam mintha egy hete nem fürödtem volna. Nem is nagyon mentem inkább sehova. Aztán ahogy elapadt a tejem sokat javult a dolog. De sosem lett már olyan mint azelőtt. Izzadósabb vagyok és sajnos szagosabb is. De most már könnyedén kordában tartom.
2019. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szülés után lett nagyon durva. 2 éve küzdök vele.
2019. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a testszagom lett mas. Az elsovel olyan volt a mellkasom,mellem alatt mint az anyatejes babakaki. Bocs. :/ Elmult. Most ujra terhes vagyok. Felidotol ismet megvaltozott mellkasomon a testszag de most mas. Hormon szag. Nem budos csak fura. Gondolom elmulik majd.
2019. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Coffelia ***** válasza:
Az elmulhat, de jön helyette a savanyú tejszag :D Én egyébként finom élesztőillatnak éreztem, folyton olyan volt, mintha valami kézműves pékségben laknék a testem helyett :D
2019. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!