Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után el fog múlni az...

Szülés után el fog múlni az erős, kellemetlen izzadságszag?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt nem volt kellemetlen az izzadságszagom, legalábbis sosem éreztem magamon. Mindig használok dezodort, de mégis erősen érzem. El fog múlni vagy ez már megmarad?
2019. szept. 16. 11:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért, de milyen deót használtok? Mármint akinek nem múlt el a változás.

Én is küzdök vele a mai napig, pedig 10 éve szültem, és még nem találtam megfelelő dezodort. Pedig a szörnyűségnek kikiáltott alumínium sós Secret platinumot is használtam hiába. Szülés előtt tökéletes volt.

Egy dolog vált be, bár nagyon nehezen vallom be, és csak itt merem, egyszer végső kétségbeesésemben a férjem Old Spice 48 órás dezodorát próbáltam ki, és az jó volt.

De mégsem használhatok férfi deót!

2019. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne hasznalhatnal ferfi deot? En kifejezetten szeretem oket. Keress olyat,aminek nincs annyira eros ferfi parfum szaga. Jo az.
2019. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!