Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok megittam egy...

10 hetes vagyok megittam egy energia italt mert nagyon megkivantam nem szoktam inni egyébként terhességem előtt is nagyon ritkán ittam nem lesz bajom töle?

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz.
2019. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Már megittad. Utólag kár aggódni.

Amúgy állítólag minden olyan dolog van benne, ami káros még nem terhesen is.

1 nem fog ártani talán, de ne csinálj belőle rendszert.

2019. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Oh ha tudnád az én anyukám mit evett, amikor terhes volt velem.xD
2019. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egytől nem lesz semmi bajod, de inkább kerüld.
2019. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi bajod, de tényleg ne csinálj rendszert belőle. Max ha megkívánod, pár kortyot igyál csak legközelebb.
2019. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem innék wnergia italt soha az életben, nem hogy terhesen!!!! Most egytől nincs viláhvége, de olvads csak utana.... mennyire káros és NE IGYÁL TÖBBET!!!
2019. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok inni eddig se ittam rendszeresen nagyon ritkan ittam csak megkivantam az izet es annyira jol eset ... de nem csinalok tobbet ilyet
2019. szept. 20. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!