Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok, de...

29 hetes kismama vagyok, de sokszor azt kivánom bárcsak vége lenne már a terhességnek. Nem kell fére érteni, IMADOM a picit és alig várom, hogy megszulessen, de a terhességet nem igy képzeltem el. Van ezzel igy más is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

tulajdonképp mi a baj?

amikor meg megszületik vissza fogod sirni hogy milyen jó volt még mikor a pocakban volt ... szerintem ez is egy stádium ami nem véletlenül van és tart ennyi ideig.


szóval fizikálisan v. szellemileg van "eleged".... ha kicsit bővebben leirod talán tudunk válaszolni konkrétabban.

2010. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

én is és a pici is rendben fejlodik hál Istennek, csak mindig van valami bajom, amitol nem tudom kiélvezni a terhességet! ájulás, dagadás, rosszulét, gorcsok, hátfájás, lábfájás.... stb!!

és ezek mellett ugy érzem a férjemnek nem én vagyok a legfontosabb, mert o most is bulizna stb... de nekem most ilyenekhez nincs kedvem és nem érti meg h miért!! aztán lehet h csak a hormonjaim végett érzem ezt?

2010. júl. 15. 10:39
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hetes a picim és imádom tényleg de hidd el sokkal nyugisabb volt az életem amíg a pocakban volt.

2óránként kel fel éjszaka így aludni se tudok rendesen és mivel nappal nagyon fáradt vagyok így kicsit ingerlékenyebb is vagyok mint általában.Szerintem még örülj egy kicsit annak hogy tudsz pihenni hidd el eljön az az idő is amikor már kint lesz a babád. :)

2010. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az élet nyugisabb, az tény,amíg bent van, de én sem igazán szerettem terhes lenni. megértelek. de az nem jó hír, hogy a férjed bulizni akar... m lesz később? lehet, nem kéne neki gyerek?
2010. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

persze hogy van ezzel más is. Én pl nem tudok aludni, de nem csak a melegtől, hanem ha lefekszem, annyira nyomja a tüdőmet a hasam, hogy alig kapok levegőt. Így minden éjjel ülve kell aludnom...

Amúgy valóban ez még "istenes" időszak ahhoz képest, ami ezután jön:)

2010. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De a férjem is nagyon orul a picinek, meg o már nagyon akarta is, de ugy látszik nehezebb neki felfogni h annak az idoszaknak ami elotte volt vége. A buli alatt most nem a hajnalig tarto italozást értem, mert nekem mostanában a kiulos sorozos este is fáraszto, neki persze nem!!

Elhiszem, h most kéne kihasználnom az idot, de nagy dolgokra már nem vagyok képes, ugy h csak pihenek meg pihenek meg pihenek és ez is tud fáraszto lenni!

2010. júl. 15. 10:55
 7/17 anonim ***** válasza:

En most a 4. terhessegemmel vagyok igy mint Te.Igaz En mar 36 eves multam,nem olyan mint 22 evesen terhesnek lenni.Rendszerint mindig van valami bajom,foleg pocakkemenyedes,almos vagyok,sokat alszom,meg mindig van hanyingerem,most meg itt van ez a meleg .Raadasul a mi lakasunkban 28-30 fok van.

30 hkm

2010. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

megértelek:( én kb a terhesség 22-23. hetétöl érzem kellemetlennek, folyamatos székelés (naponta 5-6x), aztán ez elmúlt, most meg jóslófájások elég erösen, hogy úgy érzem meghalok... Ezek a kellemetlen részek az biztos. Én mondjuk rosszabbnak képzeltem. Kitartást, már neked sincs sok és végre veled lehet a picikéd!:)

31 hetes

2010. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem szerettem terhesnek lenni. Minden végig ment rajtam kezdve a folytonos hányástól, az egyfolytában pisiléstől, a nem alvástól, a zsibbadástól, a vizesedéstől, a két vesekő megszülésétől, a gerincfájdalomtól, az iszonyatos keményedéstől (4 béres magnéziumot szedtem naponta orvosi utasításra)a ragyákon át minden.

De tudod........hiányzik. Valószínű nem vállalunk még egy babát, és nem élveztem ki azt, ami valószínűleg egyszeri és megismételhetetlen volt az életemben.

Nem hittem azoknak, akik azt mondták élvezzek ki minden percet és pihenjek. Most mindent megadnék egy óra nyugiért.

Imádom a Kislányom, Ő az életem, és a legjobb döntés volt az amikor Őt elterveztük, de nagyon embertpróbáló vele az élet.

Valakinek ez jut, valakinek az.

A mi Kicsikénk nagyon sírós baba. Még most is 3 hónap után is hasfájós. Felfedezte a körülötte lévő dolgokat, de ha nem éri el a játszószőnyegén lévő állatot, olyan ordításba kezd, hogy vígasztalhatatlan. Néha meg csak úgy szimplán olyanja van, és képes 3 órán át visítani. Hiába veszem ölbe, bármit csinálok meg se hall. Egyébként ezeket leszámítva egy egészséges, mosolygós baba és csak ez számít.

Ismerősöméknek meg olyan nyugodt a baba, hogy nem túlzok......szinte soha nem sír. Kirándulgatnak, és békésen kiegyensúlyozottan élnek.

Hát én már előre rettegek a fogzástól.

Szóval pihenj, és élvezz minden percet, mégha akkor nem is tűnik minden jónak.

Hiányozni fog nagyon ez az idő, majd meglátod.

2010. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A vége felé már én sem akartam terhes lenni,már mindne nap azt kívántam legyen vége,mondjuk nekem nagy volt a babám és így nehezebb is volt,epegörcsökkel "fűszerezve".


Most meg visszasírom és alig várom h újra állapotos lehessek,ami nem biztos megadatik:-(


Egyébként jól jöne már csak egyetlen egy átaludt éjszaka is:-)

2010. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!