Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek haematomája van,...

Ha valakinek haematomája van, akkkor az általában vérzéssel/barnázással tisztul ki?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, és haematoma van a petezsák alatt. Már napok óta barnázok, és hiába szedem az Utrogestant, nem múlik. Egész nap pihenek. Van még esélyem?
2010. júl. 15. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt haematomám a petezsák mellett és a doki azt mondta, hogy lehet hogy még fogok maszatolni. Így is volt még kb. 5 napig. A 9. héten kellett mennem legközelebb addigra felszívodott. 12. hétig használtam az utrogestant. Most már fél éves elmúlt a babám:) A kérdésedre a válasz igen lehet egy kis vérzés kis barnázással, de a doki azt mondta nekem akkor menjek vissza, ha erősebben jelentkeznének a tünetek. És ne rágódjál rajta, tényleg tudom hogy most nem könnyű neked! Pozitívan gondolkozzál, polcold fel a lábad és nézzél vami jó műsort ami kikapcsol. Én szorítok nektek.
2010. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!