Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális a vérezgetés,...

Meddig normális a vérezgetés, ha az embernek haematomája van?

Figyelt kérdés

Én három hónapja vérezgetek. A doki szerint haematoma ürül,de emellé én görcsölgetek is.

tegnap éjszak négy órán át görcsölt a hasam, és nem segített semmi.Ez nagy baj? Ilyen nem volt még?


2010. okt. 24. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


13. héten véreztem be, de kegyetlenül, akkor derült ki a haemotmám (nagyobb volt, mint a baba), kb 1 hétig véreztem normális piros vért, utánna barnázás volt, gyakran az is elég nagy mennyiségű, 2 hónapig tartott. 1 hónapig voltam kórházban, megtartó kezeléseket kaptam (rutascorbin, duphaston) Te szedsz valamit? Görcseim nekem nem voltak. 27 hetes kismama

2010. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem kaptam gyógyszert egyáltalán, azt mondták kiürül, de nem nagyon akar.

És tegnap négy órán keresztül görcsöltem be éjszaka.

2010. okt. 24. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnálom, de biztos nem lesz semmi gond!
2010. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!