Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes vagyok és napok óta...

36hetes vagyok és napok óta alig mozog a babócám!? Nálatok?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Eddig nagyon ficánka volt, frontoknál lustább, de ez mostmár 2napja így van, hogy alig mozog, inkább csak kinyomja magát itt ott... Nem emlékszem, hogy a kislányomnál hogy volt, de ő alapvetően nyugodt volt a pocakban. Most kukis van bent és eddig egy Herkules volt. Pénteken nézett szívhangot a védőnő, minden rendben volt. Ilyenkor a helyhiány miatt lehet? Vagy nyomja magát lefele?
2019. szept. 24. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggodj semmi baj,nekem is a terhesseg vege felear kevesebbet mozgott. Vedonom szerint szukos volt mar a hely,nem tudott annyit rugdosodni. Illetve 37 hetesen nekem mar befordult igy onnan mar nagyon keveset mocorgott. Frontnal nekem is lustizott a fiam. Jo babavarast es egeszseget kivanok nektek.
2019. szept. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyel valami jo csiposet, attol biztos ficankolni kezd a kukis babocad a pocikadban.
2019. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
2-es. Menj el pszichologushoz!! Kerdezo,ne egyel nagyon csiposet,ennek nem ez a modja hogy megmozgasd.
2019. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat! Nekem befordult már egy pár hete :) biztosan akkor nem fér el, illetve szerintem nőtt megint sokat. Most épp nem tudok aludni, úgy érzem mindjárt megfulladok.... Nem bánnám már, ha kint lenne :)
2019. szept. 25. 00:58
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, 36 hetesen már nagy a baba, nincs annyi hely a pocakban. Ne egyél csípőset, attól nem lesz mozgekonyabb.
2019. szept. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én szombat óta napi szinten járok NST-re már a 40 hetet töltöttem és alig lehet felébreszteni, de ahogy láttam más kismama is igen csak próbálta ébrezgetni a babáját :D jönnek mennek itt a frontól most ne aggódj :)
2019. szept. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak 24 hetes vagyok, de hétvége óta nagyon nyugis.
2019. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, nem játék. Valószínű, hogy semmi, DE lehet hogy épp a köldökzsinór akadályozza a mozgásban. Én így jártam pont 12 éve. 36 hetesen. Mire beértünk nem élt.
2019. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Le lett szólva a 2-es, de baromira igaz 😀 Minden egyes vérlázító kifejezést sikerült használnod ebben a kérdésben. Pocak, babóca, na de a “kukis”? Mennyire kell ehhez kétbitesnek lenni? “Most kukis van bent” áh, nem bírom😀😀
2019. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9es köszi, hogy fáradoztál és mindezt leírtad, teljesen feleslegesen! De biztosan nagyon unatkoztál, sajnállak!


A többieknek köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat. Éjjel aztán beindult a kis kukis babóm :) és ma is aktívabb volt. Biztosan csak a front nem tetszett neki.

2019. szept. 25. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!