Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nàlatok is így volt?

Nàlatok is így volt?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok.A baba szívhangjàt jól megtalàltam màr a 13.hèten az Angelsoundal.Most a 15.hèten vagyok ès egyre több időbe telik megtalàlni.Nagyon lennt baloldalt.Mièrt van ez?

2019. febr. 16. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En 27 hetes vagyok es multkor a vedonom alig talalta, azelott 22 hetesen azonnal megvolt. Aztmondta ahogy mozog/mocorog ugy elfordul es van amikor gyorsan megtalalja mert ott van kozel de van amikor ugy elfordul vagy elmozdul onnan hogy alig talalja, ez termeszetes semmi baj nincs
2019. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam.::)Megtalàltam csak annyira lassan meg pàr màsodpercre..mintha elbújna..
2019. febr. 16. 17:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Még sok helye van lubickol. Én ma voltam nagy uh-n szintén 15hetesek vagyok,hát amit leművelt odabent a hölgyemény kész cirkusz volt :)
2019. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam használni ha egész nap nem éreztem, hogy mozog.Egész terhesség alatt talán 5x fordult elő.Viszont viszonylag hamar megtaláltam minden alkalommal.
2019. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Èn is kislànyt vàrok:)

Köszönöm es boldog babavàràst nektek!

2019. febr. 16. 17:59
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!mikortól èrezted a mozgàst?

Èn mèg csak a 15.hèten vagyok, ès mèg nem èrzem hogy mozog, ezèrt hasznàlom a dopplert hogy megnyugodjak.Sajnos màr volt kèt spontàn vetèlèsem...

2019. febr. 16. 18:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

16.héttől már éreztem kis simogatásszerűen.Ami nekem van az a 14.héttől használható.De nekem nem volt vetélésem.Így nem éreztem szükségét, hogy sokszor behallgatózzak.Természetesnek vettem, hogy egészséges és minden rendben:)

Boldog babavárást kívánok nektek:)

2019. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, 3,mas vagyok. Én már érezgetem kb másfél hete de ő nekem már a tesó,így talán tudom milyen meg valamiért a fiam is elég korán (15hét körül) éreztem. (Sajnos nekem is volt egy vetélésem) De ilyenkor még nem minden nap ,van hogy 3is kimarad, pl ma is jó háttal volt bevackolva ilyenkor semmit nem érzek.
2019. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és bekem nincs hallgotóm...
2019. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attol fugg hanyadik babad kerdezo, ha az elso akkor kesobb fogod erezni ha a masodik, harmadik akar tobbedik akkor termeszetesen hamarabb :)
2019. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!