Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el paromnak o 19...

Hogy mondjam el paromnak o 19 en 18 hogy vedekezes ellenere is becsuszott a baba a teszt szerint?

Figyelt kérdés

Szoval par napja kesik (soha nem volt pontos) ezert csinaltam ma reggel egy tesztet amin az egyik csik halvany volt de a masik is megjelent.

Szoval itt vagyok eleg kaotikus elethelyzetben es most ez.

Az en egezsegemnek sem tenne jot a baba es neki se az eletkorulmenyek amit most tudok biztositani neki.

mivel elmultam 18 mehetek abortuszra szulo nekulu is? es ok nem tudjak meg elvileg vagy de?

kb 5 hetes lehet a magzat.


mindog figyelunk es vigyazunk nem is ertem hogy tortenhetett.


kerlek ne megszoljatok inkqbb segitsetek.


elore is koszonom szepen


2019. szept. 25. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Mehetni mehetsz szülő nélkül, ha az anyagi vonzatát megoldjátok nélkülük. Nem ingyenes az abortusz.
2019. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

igen az anyagi vonzatat megoldjuk.


esetleg nem tudod pontosan mennyi? neten kb 20 000- 40 000ftos nagysag rendet talaltam.


illetve oke mehetek szulo nelkul is de ok akkor tuti nem tudjak meg?

2019. szept. 25. 14:37
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Barátnőm most volt abortuszon, 39.000ft.
2019. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

utolso koszonom szepen


irhatok esetleg ezzel kapcsolatban neked?

2019. szept. 25. 14:45
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Mivel nagykorú vagy innentől kezdve, hogyan tudnák meg a szüleid? Te írsz alá, te látod a papírokat, senkit nem értesítenek róla, ez a magán ügyed. Ne aggódj ezen. Minél hamarabb intézkedj, nehogy kicsússz az időből. Nem vagyok híve az abortusznak, de vannak olyan körülmények, amikor sajnos jobb mint bármi más megoldás :( Neked sem lesz könnyű lelkileg, ehhez kitartást kívánok.


Javaslok másik védekezést ezután, mert úgy fest, a jelenlegi nem működik nálad.


A pároddal legyél őszinte, ne csak a te döntésed legyen. Ha elhallgatod biztos, hogy rossz vége lesz. Ha elmondod vagy támogat és utána is együtt maradtok, vagy a babát akarja majd mindenáron, vagy szét is mentek. Te ismered, de az őszinteség a legjobb.


Minden jót!

2019. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Olvassál már utolsó....
2019. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5/6os valaszolo.


nem csak en akarok donteni de nem tudom ezt hogy lehetne sokkolas nelkul kozolni.


illetve mi tenyleg biztunk benne hogy a gumi biztonsagos :(

2019. szept. 25. 16:22
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Már dobog a kicsi szíve :(

Mindig elszomorit, hogy az emberek milyen könnyen mennek abortuszra, mintha természetes lenne... Mintha nem is emberről lenne szó.

De ha egy kiskutyát kidobnak az utcára ujszolotten, akkor azt mindenki tudja sajnálni.

Nem akarlak semmire sem rabeszelni, mielőtt jönnek a támadó kommentek, csak gondold át mit is teszel.

Nem adsz neki esélyt az életre. Ha nem tudod felnevelni, a helyedben én inkább örökbe adnám, mint hogy megöljem.

Keress rá, hogyan is néz ki egy 5-6hetes életke, és hogy hogyan hajtják végre az abortuszt. Mit él át, és milyen terhet kell majd magadon cipelni ezután.


Nem megszólásból, hanem segítségből írom.

2019. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Megértem az ab ellenességet, de 5 hetesen még nincs szívcső pulzálás, jó esetben petezsák van, esetleg egy szikhólyag.


Szerintem amúgy az örökbeadás is lelki teher, valahol él a gyermekem... 9 hóig bennem mocorgott, fejlődött, megszültem... hát biztos megőrülnék, ha elvennék.... ha ott valaki meggondolja magát, akkor meg rossz körülmények mellett kell helyt állnia. Akkor inkább abortusz a legelején...

2019. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
5 hetesen még lehet hogy nincs szivhang, de mire az abortuszra kerul a sor már lesz!
2019. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!