Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most akkor mi lehet?

Ez most akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
1.5 hete felhívtam az orvosomat sárgás-fehéres folyás, és odalenti diszkomfort érzet miatt.Egy szájon át szedhető probiotikumot ajánlott (ami helyreállítja a hüvelyflórát) illetve lactofeel gélt.Használtam is öket becsülettel, 2-3 napja panaszmentes is vagyok/voltam.Ma voltam a nőgyógyászomhoz kérdezte, hogy rendeződött-e a folyás dolog én magabiztosan mondtam, hogy igen.Erre most estére megint érzem azt a hülye érzést odalent, folyást viszont már nem tapasztalok. A probiotikummból van még néhány szem, azt beszedem, de most mit csináljak?Holnap hívjam a dokit, tiszta idiótának fog nézni...Legközelebb 4 hét múlva van időpontom, illetve majd jövő hét hétfőn hívnom kell egy vérvétel eredménye miatt, elég ha akkor jelzem neki?Már bánom, hogy nem kértem ma egy tenyésztést, de pár napja már tényleg minden rendben volt.

2019. szept. 26. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel canestent rá. Krémet is.
2019. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!