Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan vészeli át ezt a...

Ki hogyan vészeli át ezt a 100 éves hőségrekordot kismamaként? Milyen praktikáitok vannak a hűsítésre/hűsölésre? (24 hetes kismama)

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 15:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A lábatokkal hogy álltok? Nem vizesedtek?

Annyi kismamát látok szép vékony lábfejekkel, óriási pocival... nekem meg olyan csúnyára feldagad, hogy a családtagok már nem bírják nézni.

2010. júl. 19. 11:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, de még mindig dolgozom...éjszakánként alig alszom és most ráadásul most vannak a szabadságolások is..én tartom a frontot..unom az egészet és még van egy hónapom...
2010. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

39 hetes vagyok egy 15 hós kisfiúval, aki isten tudja hogy csinálja tojik a melegre és futkosunk kint egész nap a kertben. ha beterelem kb. 20 percig bírjuk bent.

kivagyok. el mondani sem tudom mennyire. a lábaim 38-ról 40-re nőttek.

2010. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 8 hetes vagyok, de ájuldozok össze vissza, nyakamba vizestörcsi, és éjjel azzal is takarózom, úgy elviselhető. Az egész napi meló után nekem is bedagad a bokám, majd szétfeszül rajta a bőr, de gondolom csak a meleg miatt.

Kitartás mindenkinek, nem tarthat örökké ez a hőség

2010. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát... sajnos nem a meleg függvényében vizesedik a láb terhesen. :/

De persze sokat dob rajta ha 40fokban kell rohangálni egész nap.

2010. júl. 21. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!