Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és szülés tapasztala...

Terhesség és szülés tapasztalatok alacsony nőknek?

Figyelt kérdés
Leginkább a 150-155 centi magas nők tapasztalataira lennék kíváncsi, hogy nehezebb volt-e a terhességük a magasságuk miatt. Sajnos elég alacsony vagyok, keskeny a csípőm is, mire számíthatok a terhesség során? Keskeny csípő miatt szokott általában fennállni a relatív téraránytalanság, ami miatt császár lesz?

2019. szept. 27. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
156cm vagyok.Nem volt gond a terhessegemmel.Faros volt és teraranytalansag is fennállt 4 kg babának született.
2019. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt 😂 császárral szültem.
2019. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
153 centi vagyok. A terhességem egy álom volt. A legvégén sem éreztem tehernek. Császárral szültem, de nem azért mert nagy volt a baba, hanem mert túlhordtam és rosszul reagált az oxi tesztre.
2019. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
156cm vagyok, vékony, természetes úton szültem nem volt semmi gond.
2019. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
152 cm vagyok, könnyű terhességem volt, nem befolyásolt semmit a magasságom :)
2019. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm ekkora. Annyi volt neki, hogy mivel pici kb 5 hónaposan volt akkor a hasa amivel arányaiban egy magas nő szülni megy. De lehet ez csak egyedileg nála volt így. Most már nemsokára szül, úh nem tudom még, császár lesz e.
2019. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én 156 vagyok, még csak 4 hónapos, de nekem például semekkora hasam sincs... Ugyanazokat a farmereket és pulcsikat hordom,mint a terhesség előtt. Hogy milyen lesz a szülés, az még képlékeny... Egyelőre rálóg a méhszájra a lepény, és ha így marad, tuti császár. 😒
2019. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a legtöbbeknek elmozdul a lepény, mikor ugrik egyet a has növekedésben. Drukkolok, hogy nálad is így legyen.
2019. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!