Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől maradsz fitt a terhesség...

Mitől maradsz fitt a terhességed alatt? Tornázol?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Én személy szerint kergetem a nagyobbat! :))

39 hkm.

2011. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Futottam, amíg bírtam (6-7. hónap) utána a szülésig úszás, pilates, bicikli. Szülés után 1 hónappal kezdtem újra
2011. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Pilatest dvd-ről csináltad vagy jártál vhova? Sajnos nálunk nincs lehetőség eéjárni, de nem nagyon találok letölthető anyagot,dvd pedig közel 10 000 Ft.

2011. szept. 26. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Első babával rengeteg időm volt, jógáztam sokat. Neten találtam videókat, de most hirtelen nem találom, külföldi oldalakon keresgéltem. Néhány alkalommal volt kismamatorna, mindegyikre elmentem, aztán itthon végeztem egyedül a gyakorlatokat. Jártunk kirándulni, a végén már csak nagyokat sétáltam.

Most rohangálok a 20 hónapos lányom után, ez hatásosabb minden eddigi tornánál :)

37 hetes kismama

2011. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem fogjátok elhinni, én az első hónapokban kondiztam. Mert azt sem tudtam, hogy terhes vagyok, mert véreztem. Igaz, kevesebbet és más állagút, mint szoktam. De nem gondoltam volna, hogy a pocaklakó hibája, mivel védekeztünk, nem tervezett baba (szerencsére azért mindenki örült a meglepinek). Csak arra lettem figyelmes, hogy a negyedik, ötödik hónap körül nem jött meg. A hasam viszont nem nőtt meg addigra, nem voltam fáradékony, nem voltam hányós, semmi tünetem nem volt. Még a hőm sem ment fel soha, pedig azt is nézegettem másfél éve. Mikor megvizsgált a doki, hogy hova lett a menszim, akkor már ott virult a kicsi fiú a képernyőn :D Rendesen meg is lepődtem. Azóta is problémamentes a terhességem. Pedig nem szedek semmi vitamint, nem igazán pihenek sokat, mert nem bírok a seggemen megülni még most sem. A baba mozgásán és az elmaradt mensziken kívül most kezd jelentkezni az első igazi tünet: fáradékonyabb vagyok, mint eddig. De pusztán ennyi.

36hkm

2011. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!