Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok és...

4 hetes terhes vagyok és borzasztó érzékeny a mellem és szinte állandóan faj, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Leginkább hozzászokni... De ez idővel gyengülni fog kicsit. Nem lesz mindig érzékeny.Legalábbis nálam változó!
2019. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmit.Viseld el.Majd elmulik.
2019. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Lesz majd ez ennél rosszabb is. :)) nekem is fáj, pár hetes lehetek, orvoshoz még nem jutottam el. De inkább fájjon a mellem minthogy hányinger kerülgessen, nagyon örülnék ha azt megúsznám.


25N

2019. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Még meg se száradt a pisi a terhességi teszten, de már szenvedsz. Hosszú lesz így ez a 9 hónap...
2019. szept. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Hozzászokni. A szoptatás eleje lesz az igazi buli, addig nem érzel "semmit" valójában...
2019. szept. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg majd csillapodik, de azért az sem árt ha felkészülsz némi kellemetlenségre. Nem minden cukormáz meg tejszínhab, túl kell élni, nem egyszerű. Van aki tök jól viseli, v aki nem. De a vége egy kis csoda 🙂 arra fókuszálj.
2019. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is húzott és fájt az elején mert nőtt. Hamar lecseréltem a melltartóimat olyanra, amiben nincs merevito, mert engem pl az nagyon nyomott. Amúgy ez egy két napig tartott aztán néha visszajött de a többi terhes tunethez képest amiket eddig át kellett élnem, semmiség volt.
2019. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-8 hét között feszült rendesen az amúgy is nagy cicim, de picivel így is nagyobb lett. Utána elmúlik egy időre. Most 21. hétben vagyok, eddig nem jelentkezett újra a feszülés. Most viszont már nap végére ott a tejcsi pötty a melltartómon. :)
2019. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellene tenni de elmúlik legkésőbb a 12. hétig, aztán szülésig nem lesz gond vele. Viselj kényelmes melltartót, pihenj kényelmes pózban, hogy ne nyomd. Én elejétől kezdve kenem a mellem reggel dm-es testvajjal, este dm-es olajjal. Eredetileg striák ellen valók de hidratálni is szuperek, nekem ezek is enyhítettek valamit.
2019. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!