Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Nagyon...

29 hetes vagyok. Nagyon megfáztam. Orrdugulás, hurutos köhögéssel van. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, nem adott semmit, mondván, hogy majd elmúlik, de lassan 2 hete tart 😞
2019. okt. 1. 04:23
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én alkoholmentes lándzsa utifu szirupot ittam, és az orvosom mondta, hogy használhatom a nasivint, ottrivint. Valamint a neocitranbol is ihattam 1-et. Én is kinlodtam 5 napig a házi praktikakkal, és mikor betelt a pohár, mentem a nodikomtol megkerdezni, mit használhatók.
2019. okt. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Herbal Swiss italporról hallottam, hogy lehet terhesen.
2019. okt. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Tea, méz, fokhagyma, citromlé.


Egy kis náthától nem kéne a halálodon lenni.

2019. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sikerült értelmezni is, nem csak elolvasni? 2 hete tart, hogy hurutos an köhögök. Szerinted ez csak egy kis nátha? 😑 Szívesen átadom, ha szerinted ez ilyen könnyű dolog.
2019. okt. 1. 06:57
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen, szerintem ez csak egy kis nátha.
2019. okt. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Visszamennék a dokihoz hogy nem múlik. Nekem torokgyulladásom volt, antibiotikumot is kaptam szóval biztos vannak gyógyszerek amiket szedhetnél.Az erős köhögés egyébként nem jó pedig nem egy nagy dolog. Párom pl. volt műtve sérvvel. Most megint műteni fogják mert újra kijött a sérve a köhögéstől. Szóval egy betegséget sem szabad lazán kezelni még egy megfázást sem
2019. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a dokihoz, nekem is hurutos köhögés volt bakteriális torokgyulladással, kaptam antibiotikumot.
2019. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanigy vagyok en is. Ket hete hurutos kohoges,orrdugulas,fejfajas. En is elkezdtem az aktil duot. Ket het utan mar nem mulik el. Raadasul fekszem megrovidult mehnyak miatt. Felek,hogy tovabb nyilik vagy tudogyulladast kapok. Ha nem mulik,kerdezo,menj vissza gyogyszerert.
2019. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinál Mert sajnos nem múlt el. 1 hétig végül kaptam antibiotikumot, de az sem segített sokat. Az esték szörnyüek. Amint vízszintesen elhelyezkedem, azonnal fuldokló köhögés kap el, amitől megfájdul a hasam is egy idő után, ráadásul ilyenkor néhány köhögés után a vizeletet sem tudom visszatartani. Nem egy két cseppről van szó 😞 A megfázás javult, de el nem múlt 2 hete kb nem aludtam egy huzamban 1,5 óránál többet. Borzalmasan vagyok mostmár, a doki nem ad mást, el küldött hogy kúráljam magam itthon, mást már nem tud tenni ő sem. Konkrétan a köhögés miatt néha már attól félek, kipottyan a gyerek 🤦‍♀️ 31+2 hkm
2019. okt. 17. 23:59
 10/10 anonim válasza:
Na, elmúlt már végre? 😄
2023. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!